SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co wybrac???

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4998

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 84 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 934
KOTC jaki smak tego matrixa polecasz? Okazjonalnie moge kupic puche po mega dobrej cenie A tak pozatym to Szczesliwego Nowego Roku!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3357 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19536
Wzajemnie! Siły Masy i nowych suplementów od producentów. W sumie bez znaczenia, Vanilia, Czekolada, Ciasteczka, wybierałbym z tych-chociaż szczerze mówiąc-lepsze jest Optimum, MyoFusion. Matrix ma taki posmak białkowy, może nie chemia, ale jest taki inny.

Polecam też tanie białko WPC-VitaFit-na prawdę smak szokuje.

Zmieniony przez - KOTC w dniu 2010-01-01 11:30:51

[][][]--140kg--[][][]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 84 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 934
VitaFit kosztuje podobnie do matrixa (za tyle go moge miec) a mam wieksze opakowanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 171 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2870
Ja oddałem głos na DYMATIZE Elite Whey Protein,Myo brałem kiedyś i takie sobie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 84 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 934
MiloPL jakie smaki jadles z DYMATIZE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 171 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2870
Na razie tylko Vanilie z Dymatize własnie koncze,ale chetnie bym wypróbował teraz inne tylko że chyba będę jadł teraz Mutant Mass'a więc na razie nic z tego.Ale potem będę chciał WPC spróbować bo wszyscy chwalą a i cena atrakcyjna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 84 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 934
VitaFit ktory smak lepszy wanilia czy truskawka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3357 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19536
Oba świetne, zależy co kto woli, brałbym oba smaki.

[][][]--140kg--[][][]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 127 Wiek 48 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5277
muffa
nie sugeruj się opiniami co do smaków bo ja np mam zupełnie inaczej niż martain i wielu innych. Nitroprogen czekolada - znakomity, Interactive Lean Gainer czekolada - znakomity, Dymatize Elite czekolada- za słodki, Matrix - trzy smaki czyli cookies, czekolada, i coś tam - wszystkie oddałem znajomym - inaczej byłyby w kiblu.
Próbowałem Mammotha dla smaku - super.
Każdy lubi coś innego.
Ja osobiście od 14 lat nie używam cukru, nie jem słodkiego (w kontekście rocznym kilka kostek czekolady w zimie) a odżywki tylko czekoladowe. Na samą myśl o wanilii mam nudności.
ostatnio znalazłem pronos mocachino i póki co go nie zmienię. Szukaj próbek białek również tych mniej popularnych i znanych, może coś ci przypasuje. Opinie innych osobiście bym olał zwłaszcza chcąc kupować większe opakowania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 84 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 934
slawek502 ta wypowiedzia diamertalnie zmieniles moj tok myslenia Na podobny do Twojego-bo madrze mowisz.... Tylko jest problem skad ja wezme te probki jak kazdy sklep ich skapi? A tutaj chodzi o smak czy rodzja odzywy "ostatnio znalazłem pronos mocachino" bo niebardzo jaze
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Stawy

Następny temat

Mono + Mutant Mass ???????? i pytanie o Treck Mass XXL

WHEY premium