SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co sadzicie o tym winie ???

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2452

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 46 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5987
Wszystko wyjdzie w Praniu Miałem tez sporo takiego samego (zambon-a) i był Git

"Ludzka głupota nie ma granic!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 46 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5987
Moje towarzystwo go bardzo dobrze chwaliło. Ale jak juz pisałem wszystko wyjdzie w Praniu.

"Ludzka głupota nie ma granic!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1391
-PROPHET- ile razy w tygodniu wbijales to wino i ile tego wybrales.Moze ktos inny bral niech powie jak i ile.Pozdro.

Niech moc bedzie z wami...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 46 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5987
Jeśli chodzi o to Winko to osobiście nie probowałem. Kumpel wiął ode mnie tez 25 sztuk. Nie pamietam jak on walił to winko, ale pamietam ze siła mu dobrze poszła w gore, troszki pocieło i ładnie mięcho ztwardniało. Był bardzo zadowolony z tego winka. A reszte tego stufu pogoniłem w mniej znane mi osoby.

"Ludzka głupota nie ma granic!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 542
Witam moim zdanie winko ok chociarz są scyzoryki co ampółke podrobią... a tak z innej paki to kącze Wino EAP wziołem 30ml i jest super oczywiści do tego propka... polecam naprawde.... nieziemska siła i czyściutka zbita maska :P

Nie ma rzeczy nie możliwych .. są tylko bariery do pokonania...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ciezko cos powiedziec po zdjeciu.
w pudelkach to kupiles czy luzem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2489 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33177
generalnie na forum obecnie panuje nurt żeby bić 50e2d przez 6tygodni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wedlug mnie najlepiej to 7tyg pon sro piat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2489 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33177
Gregor z tego co pamięam masz paru kumpli w SW , napisz jak na nich działało wino? Generalnie chodzi mi o to czy nie byli bardziej podatni na urazy podczas treningów i sparingów.Myśle żeby spalić troche fetu winem i testem ale jeszczesie wacham z powodu wyżej wymienionych obaw.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
alg no nie spotkalem sie z kontuzjami u nich, tzn z wieksza podatnoscia na nie. ale teoretycznie bedzie wieksza. ale zazwyczaj raczej doradzalem im dodawanie boldone do tego i wychodzilo to swietnie w takim polaczeniu. zazwyczaj u zapasnikow. sila i wytrzymalosc

sportowcy z uderzanych to raczej propa stosuja ale to glownie na dodanie agresji

a mysle ze idealne moglo by byc polaczenie
w takim celu oxa plus prop
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pronabol

Następny temat

Siła po androgenach...

WHEY premium