SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co sądzicie o kreatynie TREC'a ???

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3783

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Lucisław powiedz mi czy taki osobnik jak, ja biorąc krete po 5 gram dziennie,w sumie 250ramm na cyklik,tez musi czekac te dwa miechy? I tak miałem tak zrobic,ale interesuje mnie Twoja opinia na temat szkodliwosci krety dla nereczek.A nastepny cyklik w maju na ultimate..lub olimp..Napisz co z tymi nerami przy tak małych dawkach.Dzieki.Niech sie Hosse streszcza bo mi ten serek nie wchodzi juz,zaraz sie porzygam..Pozdro. błe..

MIĘTKI To co najlepsze w kulturystyce jest niewidoczne dla oczu..Respect for all!

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bimsalabim ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2399 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8832
no wlasnie ... !!! problem zdrowotny !! mimo ze juz tyle lat robie w tym biznasie to mysle ze niktore firmy -- (jaka to firma w nazwie tego tematu??? ) przesadzaja z zaleceniami .
ja osobiscie stosuje i polecam przez pierwsze 5 dni - 20 gr kreatyny , i do 30 dnia po 10 gr kreatyny ,pozniej 28 dni przerwy !!! picie na poziomie 3-4 litrow plynow ogolnie w ciagu dnia , nie mniej !!! ale twz nie wiecej !!! tak jak pisalem kiedys -nerki to nie fabryka smieci ... nalezy je szanowac a nie przeciazac ,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z tymi naerkami to nie ma co przesadzać, ale po takich cyklach z 2 tygodniową przerwą po 4 już nic nie poczujesz

lucek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bimsalabim ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2399 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8832
hoooowghhhh !!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
Pisanie czy ta czy ta kreatyna jest lepsza nie ma wiekszego sensu. Bo ktos np. bral Nutrend i Treca tylko i mowi wszystkim, ze np. Trec jest najlepszy. Jezeli ktos pisze o kreatynie to niech napisze jakie bral wczesniej, wtedy mozna cos wyciagnac z takiej odp, a tak to nic... Dla mnie jak narazie nr. 1 jest Ultimate, jezeli to kogos interesuje (bralem: HDT, Megabol, Wieder, Sports One, Fitmax, Olimp)

Michał G. "GÓRAL"

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dla mnie nr 1 jest Kaizen Creavate (brałem - Kaizen mono, Ultimate, Multipower, Prolab, AST, Scitec, Olimp, więcej nie pamiętam)

lucek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bimsalabim ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2399 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8832
lucku zawsze mi sie cisnelo na usta pytanie jedno ...??? jak sie kladziesz spac i gasisz swiatlo , to jak mocno swiecisz ???? po takiej ilosci hmmmm smakolykow powinienes dzialac lepiej niz znane zegarki ekodrive !!!iluminator .....heheheheheheheh....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 373 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1964
Bralem kreatyne TREC'a i kumple tez i moge przyznac szczerze, ze jest ona naprawde biedna. Jadlem juz rozne kreatyny i najlepsze efekty uzyskalem po kreatynie HiTeca. Jesli po raz pierwszy jesz kreatyne, to TREC tez da pewnie efekty, ale przy nastepnych razach lepiej siegnac po cos lepszego.

Demon3

Życie jest za krótkie... żeby być małym...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja myślę, że na każdego działa coś innego, nie można uogólniać. Therma też nie na wszystkich działa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Che,nikt tu nie pisał ze Trec jest najlepszy!Chodzi o to ze można na niej zrobic wyniki czego jestem przykładem,i nie tylko ja.Ale oczywiscie co do skw to nie ma dyskusji.Ja brałem kretke Hi-Teca,Olimp,Megabol i z tych najlepiej podziałał ostatnio brany Trec.Ale nastepnym razem spróbuje Skw.Pozdro.

MIĘTKI To co najlepsze w kulturystyce jest niewidoczne dla oczu..Respect for all!

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy dobrze biore ??? ??? ??? ???

Następny temat

GLUCOSAMINA VS. ARTHRYL

WHEY premium