SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co sądzicie o MLO?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6586

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam!!!
Wertowałem dzis rozne tematy na forum i ku mojemu zdziwieniu nikt nie poleca zadnych produktow firmy MLO, nawet nikt o nich nie wspomina. Jestem poczatkujacy w tych sprawach wiec nie wiem czy sa to dobre produkty, widzialem je w sklepach z odzywkami i w internecie, na pierwszy rzut oka są spoko ;) A co wy o nich sądzicie ? na przykład o ich kreatynce (BIO HPLC) ?

---
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 601 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5774
witaminki sport power mlo sa bardzo dobre, reszty nie testowalem

pozdrawiam!

pozdrawiam!


"pieniądz i czas to najwięksi terroryści"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Ja o większości produktów MLO mam dobre zdanie, niestety sporo oprócz tego że jest dobrych jest też drogich (np. kreatyna). Jeśli spytasz mnie o konkretne produkty to Ci powiem czy są warte swojej ceny. MLO ma zbyt dużą ofertę żeby tak generalizować.

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 968 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37670
a co SONBATY sadzisz o SUPER GAIN 4100 i MUS-L-BLAST 2000+ ktory z tych gainerow jest warty wydania pieniedzy????

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
MLO ma 3 gainery: bardzo dobry gainer 3600, niezły musl blast i słaby super gain.
Im lepszy tym droższy. W swojej klasie gainerów mają one cenę normalną, nie są ani tanie ani drogie. Ale raczej nie brałbym super gaina jest wprawdzie tani, ale ma tylko 7,6% białka.
Za to Musl blast to już dobra odżywka. 14% białka ale za to serwatkowego i przyzwoita cena. Jeśli nie stać Cię na gainera 3600 to możesz kupić musl blast

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co sądzisz np. o ich kreatynie BIO HPLC i o fosforanie kreatyny BIO CPX, oraz o białku MUSCLE BUILDING PROTEIN 90% ?

---
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
O fosforanie nie mam zdania, po prostu nikt tego nie używa (choć słyszałem że biorą to sprinterzy). Kreatyna bardzo dobra, ale niestety za droga, kupi się tej samej jakości a taniej. Proteina 90% moim zdaniem jest słaba a za to droga. Natomiast jeśli chodzi o białko to bardzo dobry jest bio design. Wprawdzie też nie jest tani, ale to już najwyższa klasa odżywek

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
brałem fosforan jakies 4 lata temu
smak taki ze mozna zygac, po 3 minutach myślałem ze sie zapale plamy na całym ciele i pot natychmiast lepszy nie jest od mono i bez tych niespodzianek

Wojtas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 842 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6816
Ja stosowałem MusLBlast i nie mam dobrego zdania o tej odżywce.

szaba

najpierw kulturystyka zrobiła ze mnie wieprza, a kiedy dojrzałem do tego sportu, pozwoliła mi na osiągnięcie wymarzonej sylwetki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1757 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14215
Uważam że jeżeli coś od MLO to tylko HMB ---> kumpel brał i z rezultatów był naprawde zadowolony. O innych produktach nic nie wiem.

Bóg Honor Ojczyzna !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 150 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1464
JA TAM STOSUJE KARNITYNKE 1000(CHYBA NAJLEPSZAAAA NA POLSKIM RYNKU)(OLIMP SUXX) NO I BIALKO BIO DESIGN. CHOC WYSOKA CENa,ALE WARTO JA WYDaC!

ROCES

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

KREATYNA+BIAŁKO

Następny temat

Białko z ovopolu

WHEY premium