SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co robić?

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 463

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam problem w szkole. Chodzę dodatkowo na akademię nauki. Jestem w klasie 5B. A tam też chodzi taki chłopak z 5A. [ tak ogólnie to jest jeszcze kilka dziewczyn z tej klasy]. Ten chłopak ciągle nazywa mnie karaluchem i mówi że ja udaję karalucha! Np. Gdy pisaliśmy życzenia dla każdego osobno to on mi napisał "miłego udawania karalucha" a jak ja to zgłosiłam to pani nic za bardzo nie zrobiła tylko tu nie chodzi o to że pani jest nie miła a nawet na odwrót. Wiec ja mu odpisałam "Idiota z ciebie" to on to zgłosił pani i pani mnie okrzyczała.
To raz gdy mi powiedział że jestem karaluchem to ja nazwałam go świnią i od razu na skarżył. Pani krzyczała na niego że ma tak nie mówić ale on tłumaczył się że karaluch jest pożyteczni itp. więc pani mu odpuściła.
Innym razem gdy tak do mnie powiedział to ja mu odpowiedziałam by mnie tak nie nazywał no to wtedy te dziewczyny z 5A powiedział żebym to ja nie nazywała go świnią. A przecież nazwałam go tak tylko raz a on mnie karaluchem już z sto razi i on pierwszy zaczął. To powiedziałam to pani i wtedy wszyscy zaczęli mnie nazywać skarżypytą. Ale tak po prostu śpiewać na całą salę.
No wiecie, kilka osób już o tym wie i ciągle mówi do mnie "ja przynajmniej nie udaję karalucha" a ja go naprawdę nie udaję! Boje się że no wiecie sprawa sie rozgłośni i dużo osób będzie mnie znać jako "karalucha".
Proszę o pomoc!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
To jest forum sportowe, porozmawiaj z rodzicami.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ryba sola

Następny temat

Badania sportowe - jakie?

WHEY premium