SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co poniżej 10% sadła?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4837

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 548 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2966
seewy, u mnie np. przy tych 14% dieta i aeroby skutkowały za dużym spadkiem masy i siły, możliwe że popełniałam jakiś błąd, w tym 'sezonie' eksperymentalnie zwiększam kaloryczność (tłuszczami) i częstotliwość posiłków (co 2 godz.).
maryjka2 imo szkoda kasy na miejscowe spalacze przy średnim bf,ale jest to opinia na podst.czytanych postów, nie z praktyki. z tego co tu piszą, wynika że te kremy oddziałują na receptory beta i w związku z tym muszą się do nich 'przedostać' co przy większej warstwie tłuszczyku jest po prostu niemożliwe (tak ja sobie to wyobrażam, możliwe że źle, spytaj Qaza i Tyki,oni stosowali te kremy)

być silnym znaczy być pożytecznym

MÓJ TEST SYNTRAXA --> http://www.sfd.pl/temat257874/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
seewy, u mnie np. przy tych 14% dieta i aeroby skutkowały za dużym spadkiem masy i siły, możliwe że popełniałam jakiś błąd, w tym 'sezonie' eksperymentalnie zwiększam kaloryczność (tłuszczami) i częstotliwość posiłków (co 2 godz.).

no zeszlas juz ponizej 15% wiec mogl tak organizm reagowac, moglas tez przekroczyc setpoint i organizm bronil sie przed dalszym schodzeniem, mozliwy jest tez blad w diecie... za niska kalorycznosc, albo nie dostosowana do stanu kg i bf, probuj teraz i zobaczymy...


przy wyzszym poziomie bf jest bez sensu stosowanie transdermalnych spalaczy

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
to proste im mniej tluszczu tym ciezej schodzi i trzeba walczyc z tzw. uaprtym tluszczem,ktry mozna zaltwic tylko dieta i treningiem(szczegolnie dobrze wychodzi polaczenie HIIT i Cardio)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 548 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2966
właśnie wprowadzam HIIT stopniowo, na razie raz w tyg. 10 minut (rowerek 5 interwałów 30sek/30sek.) i 2xtyg. aeroby po 40.min (po ciężkich treningach nóg,więc tu HIIT raczej nie da rady)
jak długo powinien trwać HIIT w opcji po treningu siłowmym i co nalezy bezpośrednio po nim zjeść/wypić? ja biorę glutaminę między siłowym na HIIT a potem piję białko, nie wiem czy prawidłowo. a jak dotre do domu to omlet, pł. owsiane i owoce mrożone.
[wiem że są o HIIT oddzielne posty, ale może tutaj od razu koledze duscikowi się przyda :)]

być silnym znaczy być pożytecznym

MÓJ TEST SYNTRAXA --> http://www.sfd.pl/temat257874/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 548 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2966
i Srebrnemu Do,oczywiście.

być silnym znaczy być pożytecznym

MÓJ TEST SYNTRAXA --> http://www.sfd.pl/temat257874/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
jak długo powinien trwać HIIT w opcji po treningu siłowmym
po silowym nie polecam - poleci miesko

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 548 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2966
ajaj,niedobrze, bo nie mam kiedy osobno go robić,a z kolei nie mam tyle czasu żeby po każdym siłowym aeroby po 40min dodawać:/ biorę glutaminę między siłowym a HIIT, to nie pomoże w żaden sposób? bo te aeroby nosem mi wychodzą już i to jest fajna odmiana...waga nie spada, bf owszem, choć nie wiem dokładnie o ile, bo wyszło mi dziś 11%, w co nie wierzę...

być silnym znaczy być pożytecznym

MÓJ TEST SYNTRAXA --> http://www.sfd.pl/temat257874/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 198
Witam ponownie.

Dzieki za odzew. No coż wygląda no to, że faktycznie to setpoint. Peniw to też kwestia wieku i wcześniejszego trybu życia :) Szlochał jakoś specjalnie nie będę, choć walkę toczył będę nadal. Z tym, że nic na siłe. U mnie podobnie jak u Lary w momencie kiedy próbowałem podgonić interwałami, albo większą ilością areobów, zaczłąłem gubić centymetry, ale nie tam gdzie bym chciał :( No nic jestem na tym etapie, że chyba pozostały mi tylko eksperymenty gdybym wpadł na coś co za działa z pewnością o tym poinformuję.
Dzieki za wszystko
i pozdrawiam

(...)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
v3gas ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 6008 Wiek 14 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 38264
przy tak niskim bf zastosowanie topicali ewentualnie johmbiny w postaci oralne wydaje sie byc calkiem rozsadnym /i efektywnym/ wyjsciem..

oczywiscie dieta/trening.. musi pozostac na nalezytym poziomie..

btw.. to nie tajemnica ze im nizej z tluszczem tym trudniej.. zwlaszcza jesli chcemy zachowac 'w miare przyzwoity poziom' lbm ;)

edit: lara przeceniasz zalety glutaminy.. ;) polecam raczej wczesniej wstac jesli nie masz czasu na aero po treningu..

Zmieniony przez - v3gas w dniu 2006-03-21 12:57:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 548 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2966
johimbiny się boję,szczerze mowiąc, ja nie używam nawet supli termogenicznych, bo nie do końca rouzmiem ich działanie i wydaje mi się w jakiś sposób niezdrowe...dobrze myślę?

być silnym znaczy być pożytecznym

MÓJ TEST SYNTRAXA --> http://www.sfd.pl/temat257874/ 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak dlugo sie buduje mase mięsnową?

Następny temat

Jak zmasować?,88kg 195cm.

WHEY premium