SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co po Clomidzie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2818

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 153 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1927
Zma po 12szt clomidu?? Co zły pomysł? lepiej jakiś booster testa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 319 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3595
To wziac teraz nolve z provironem jeszcze ze dwa tygodnie?
Niech sie wypowie ktos jeszcze.

Najwazniejsza jest psychika..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
jak jesteś zablokowany to zma Ci nic nie da
masz przynajmniej nauczkę na przyszłość, żeby pytać przed cyklem a nie jak już jest taka sytuacja

Zmieniony przez - Aras84 w dniu 2010-04-21 21:58:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 319 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3595
Ale ja nie uwazam, ze zma mi cos da, tylko pytam o opinie, czy wziac jeszcze na koniec nolve po clomidzie i czy uwazacie, ze cos ruszy??

Najwazniejsza jest psychika..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 319 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3595
Podpowie ktos cos??

Najwazniejsza jest psychika..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 319 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3595
???

Najwazniejsza jest psychika..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1779 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11348
zawsze da to wiecej niz bys nic nie robil, ja bym jednak kombinowal clomid i jeszcze raz robil odblok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 319 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3595
Mam clomid, wiec to nie problem, ale zaczalem juz ta nolve i dorzucilem proviron. Mam nadzieje, ze sie ruszy, biore calyczas tt i mzb, wiec to w jakims stopniu moze pomoze. Jak nie, to zrobie odblok od poczatku. Moze sie bardziej zblokowalem biorac 2 x po 5000iu hcg, zamiast rozdzielic?

Najwazniejsza jest psychika..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1779 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11348
Moze sie bardziej zblokowalem biorac 2 x po 5000iu hcg, zamiast rozdzielic? wez to napisz po polsku

jka masz clomid i nie chcesz brac to Twoj problem, pozniej nie narzekaj, dziwne masz podejscie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 319 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3595
Nie o to chodzi, ze nie chce, tylko zastanawialem sie, czy jest sens, skoro go przerwalem. Niewazne. A nie jest napisane po polsku??

Najwazniejsza jest psychika..

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

koks na obczyznie...

Następny temat

na cyklu!!!!!

WHEY premium