SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co o niej sądzicie?.

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 13011

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
netfan a ty zato jestes piękny

Piotrek


jak ktos chce mnie zabc to niemam nic przeciwko tylko prosze po sezonie snowboardowym!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1471 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 26792
ekhm...no napewno nie jestem jakas umalowana paskuda...
poza tym jestes koles, wiec kwestie mojej urody pozostawmy wszystkim moim wielbicielkom...
to zdjecie znad nicka jest twoje?

netfan

netfan

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4473 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18798
No coz musze powieedziec ze mi tez sie za bardzo nie podoba .
Mysle ze spora czesc dziewczyn w jej wieku w takich "pozach" wygladalaby conajmniej tak samo.
Z twarzy jest dallleeeeeeeko od Mojego idealu z ciala tez nie jest jakas sliczna pozatym ma tapete na twarzy metrowej grubosci . Taka jakas wogle nienaturalna .

To co zdobyte nigdy nie bedzie szczytem .

" Życie jem jak Milkę ,
Bo wiem że jestem lśnieniem
I oka mgnieniem że będę wspomnieniem "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ty stara ekipa a ta blondyna to chapie dzidy ? ...........

heheheheheheheheheee




p0zdr0

" SS Gruppenfuhrer "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 144 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6891
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oxan A skąd ja mam to wiedzieć. Patriot mi też się ona nie podoba aż tak. Figurę ma fajną...nic poza tym...- moim zdaniem

________________________________________
...-=Na Forum od 16 Czerwca 2002r.=-...
________________________________________

...:::Dresiarska flota:::...
Inny nie znaczy gorszy
......PoZdRóWkA......
________________________________________
Aby zagłosować na "Stara Ekipa - Miecze samurajskie..." - propozycja nr 1 ---> https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=57328  dziękuje
________________________________________
Moje foto ---> https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=58280 <---
________________________________________
Wiersz ---> http://ufd.katalogi.pl/topic.asp?topic_id=622 <---
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Może teraz czas abym ja się coś wypowiedziała...
Jest mi smutno po przeczytaniu tego co większośc z Was powypisywała, ale wkońcu to szczerość...
Mam obecnie 15 lat... Najbardziej nie zasmuca mnie fakt jak wypowiadaliście się na mój temat (zjęcia są złej jakości, ale nie ważne...) ale to, że stara ekipa wrzucil tu moje fotki bez nawet głupiego pytania czy może to zrobić ani nawet powiadomienia mnie... Dowiedziałam się całkiem przez przypadek. Sorki człowieku - gdzie Ty masz honor ?
Jesli chodzi o łączenie hh z techno to nie raz spotykałam juz taką sytuację, a wszystko zalezy od tego gdzie przebywam i w jakim jestesm humorze. Wiadomo, ze przy hh na duzych imprezach trudno jest się bawić i lepiej bawi się przy techno lub trance. Osobiście jednak chyba wolę hh, ale nie wazne...
Szczerze mówiąc to chętnie naplulabym w twarz temu chłopakowi co umieścił tutaj moje fotki, ale cóż...
Pozdro...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 109
Jestem bardzo w****iony na tego idiote co te fotki umieścił...***nij się w głowe człowieku...ciesz sie że mieszkasz daleko...!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Aha - oxandrolon wiem, ze ty zapewne takie lubisz, ale musze Cię rozczarować - JA TAKA NIE JESTEM!
Brak mi szacunku do większości osób, które się tutaj wypowiadały (nie do wszystkich, ale większości). Niektóre osoby wykazują w swoich wypowiedziach swój niski poziom intelektualny, niski iloraz inteligencji, oraz brak wychowania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1471 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 26792
wspolczuje ci w sumie ze cie ktos tak w****a zrobil...
i nie maluj sie tak bardzo, a do zdjec sie usmiechaj.swoja opinie podtrzymuje.

netfan

netfan

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FOTKI Z FILMU "ATLAS ĆWICZEŃ"

Następny temat

A co mi tam jeszcze zapodam!!!

WHEY premium