SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co na odblokowanie po cylku na krótkim teściu?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3203

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 221 Napisanych postów 822 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37286
Tak,możesz wbijać też codziennie 500-1000j ale to mało wygodne. Ja wbijałem 2500j co drugi dzień i też było ok,pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1787
no malo wygodne dlatego zrobie tak jak mowisz:) jeszcze tylko napisz mi jak mam przejsc z enana na propa:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 221 Napisanych postów 822 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37286
Wbijasz z ostatnim strzałem enana albo dzień przed
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1787
dzieki za pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 405 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9353
Ej Oli13 załóż sobie własny, oddzielny post, bo mi temat zaśmiecasz :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1787
nie chcialem kolejnego tematu zakladac skoro tutaj byly omawiane kwestie hcg po propie:) ale wybacz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 405 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9353
Takie pytanie jeszcze mi się nasuwa :)

Teraz na propie mam podwyższony znacząco testosteron i tak fajnie lajtowo się czuję, podoba mi się :)
Czy jak przejdę na odblock to czy na tych / po tych środkach mogę poczuć jakiś dyskomfort psychiczny, jakieś obniżenie nastroju, kreatywności?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 282 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17504
możesz czuć się gorzej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 221 Napisanych postów 822 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37286
To jest nieuniknione,zawsze do odbloku,po cyklu możesz dorzucić Proviron na libido i lepsze samopoczucie. Chociaż ja przy krotkich cyklach na propie 8tyg nie czułem spadku nastroju itd. Ale juz po 13 tyg ,do tego innego środki to już był spadek nastroju,libido..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94632 Napisanych postów 364611 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669578
no niestety nie da sie tak samo zyć na cyklu jak i po cyklu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja Sally/Yoha

Następny temat

ODBLOK PO KRÓTKIM CYKLU

WHEY premium