SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co na odblokowanie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1577

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13713
Mam pytanie czy brac w ogole cos na odblokowanie po 15 szotach teścia prolo, 10 szotach decki/holandia i 100mety?? Niekturzy mówią, że nie zaszkodzi a inni, że strata kasy i to bez sensu przy takich ilościach.

krasnytom

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 815 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7629
"po 15 szotach teścia prolo, 10 szotach decki/holandia i 100mety?? Niekturzy mówią, że nie zaszkodzi a inni, że strata kasy i to bez sensu przy takich ilościach. "

Po pierwsze primo - Niektórzy - pisze się tak.
A po drugie primo - Przy takiej ilosci towaru odblokowanie jest wskazane

Siła i Honor, bracie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ci co mowia zeby nie brac bo to nie szkodzi to poprostu sa durni!! zapodaj clomid koniecznie po cyklu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 954 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13815
najpierw napisz dokaldnei jak wygladal cykl ,potem koneicznei trzeba wziasc clomid ! ! ! nei wiem kogo ty tam sluchasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 954 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13815
PS. tomaszeq co tak zamualsz na gg ? Nie zapomnij co miales mi dac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Martin-16 nie wiem o co chodzi z tym zamulaniem na gg
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna przed cyklem i po??

Następny temat

Clenbuterol

Wiecej