SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co na odblok? Pomoże ktoś?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 955

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 379
Gdybym chciał dalej ciągnąć do wakacji cykl to mam wziąć teraz coś na prolke i e2 ? Czy nie zwracać na to uwagi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 39975 Napisanych postów 45654 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 225268
Myślę prolaktyna Ci wywaliła delikatnie ze względu na wysoki estradiol. Sam tak miewam. Spróbuj exe, zrób badania , powinno być ok.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
Jak będziesz ciągnął dalej to ogarnij prolkę. Jak się dobrze czyjesz przy takim estro to go zostaw.


Zmieniony przez - Michalek83 w dniu 2020-05-07 18:22:21
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 379
Właśnie samopoczucie jest tragedia brak chęci na cokolwiek trening itp senny co chwilę.. Z góry proszę żebyście napisali co wziąć na odblok jakie dawki i przez jaki czas chce pociagnac do wakacji ewentualnie jeszcze dokupie jak bedzie trzeba dzięki wielkie za pomoc


Zmieniony przez - Henel91 w dniu 2020-05-07 19:28:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
napisz DOKŁADNIE jak wyglądał cykl. Kiedy zacząłeś jak dawkowałeś ( bo 20ml propa i 10 ml susta to jakoś dziwnie mało), kolejność środków, czy nadal lecisz, jak nie to kiedy był ostatni strzał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jaka ty dawke bijesz tego tescia ze tak sie zle czujesz? symex u cb to podstawa do cyklow i bedzie znowu git
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 379
A więc tak zaczęłem jakoś 2 marzec co 2 dni 1ml prop androchem łącznie 20ml zaraz potem wjechała susta ions bita 1 ml poniedziałek czwartek do dnia dzisiejszego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Henel91
A więc tak zaczęłem jakoś 2 marzec co 2 dni 1ml prop androchem łącznie 20ml zaraz potem wjechała susta ions bita 1 ml poniedziałek czwartek do dnia dzisiejszego


dlugie estry siedza w suscie i swoje zrobily ogarnij symex sobie i bedzie git
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
9 tygodni Ci wychodzi mniej wiecej na cyklu. Krótko...,ale zablokowany jesteś już przyzwoicie ;)

jak chcesz zrobić odblok to

Odblok zaczynasz HCG (kołuj Pregnyl apteczny póki jeszcze jest dostępny, inaczej bedziesz miał undera a to jest zawsze ryzyko, szczególnie przy PCT)

Po ostatnim strzale susty, czekasz z 14 dni i zaczynasz wbijać HCG. 2500 IU co 3 dni. i jak wbijesz tak 10000 IU (czyli 4 strzały) - W tym momencie jesteś już 26 dni po ostatnim strzale susty i w krwioobiegu zostaną jej jakieś niedobitki, które powinny nie zafałszować wyników, a pregnyl powinien pobudzić jądra do produkcji testa

Po 4 strzale hcg idzies zbadać test,estrogen,prolaktynę.

test powinien być w normie,wskazane że w wyższym zakresie tej normy. -jeżeli nie jest jedziesz dalej z HCG. 5000-10000 IU wg schematu powyzej. i powtarzasz badania.

estrogen i prolaktyna powinny być w normie. Jak nie będą to musisz zbić.

Jak poziomy hormonów będą już na swoich miejscach to wchodzisz na clomid 50mg ed przez 21 dni. Powtarzasz powyższe badania dodając LHI FSH.

Póżniej wrzucisz na forum to doradzimy.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 379
Dzieki kolego za szczególne wyjaśnienie co i jak. Czyli radzisz mi odstawić to co mi zostało jeszcze i zrobić tak jak mi radzisz czy ciągnąć to dalej i wziąć coś międzyczasie na ta prolke i e2 ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Optimum biotech

Następny temat

Czy przedluzac cykl i jak dopasować exe?

WHEY premium