SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co na kaca?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 15338

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 176 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1153
Witam. wczoraj wieczorem poszedlem na małą zachlajmorde :/
Zaczelismy pić wóde... nie zagryzałem tylko zapijałem napojami.. na koniec około 22:00 wypiłem jeszcze piwo :/ około 1 w nocy zaczalem wymiotować.. i rano rzygałem.. cały dzień nic nie jadlem,mdli mnie,ciągnie na rzygi . co zrobic zeby mnie nie mdliło i zebym mogl normalnie jesc ? brzuch ,łeb mnie napierdziela... Pierwszy raz sie tak przepiłem :/ odpiszcie prosze
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 36
Pozwolę sobie odświeżyć temat, tylko ja znów jeszcze jestem przed. Szykuje mi się impreza ale na drugi dzień muszę być w pracy.. I tak próbuje już przed znaleźć rozwiązanie ;). Jakieś porady?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W dziale odżywianie w zbiorze linków znajdziesz tematy o alkoholu i to jak przeciwdziałać jego przedawkowaniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2580
dla mnie sprawdzony i zawsze niezawodny jest litr powerade'a. Nawet ból głowy mi mija. Szczególnie przydatny gdy jakoś ciężko spojżeć na jedzenie

Auch der Schmerz ist Gottes bote /
take the time, do it right

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 176 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1153
dzięki. ide kupie jakis sok pomarańczowy lub grejpfrutowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 445 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6465
kawa z cytryna

www.pajacyk.pl
Kliknij choć raz dziennie ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2035 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34206
praca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 54 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5494
Na kaca najlepsze jest powietrze z materaca Nie pij, nie będzie kaca.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Na kaca jest najlepsze rozsądne picie czyli miedzy kolejną 50 walnij kufel zimnej wody i zjedz cos. Przed snem najlepiej wypij jakis napój izotoniczny i miej butelke koło łóżka jak sie obudzisz to siorbnij łeb napyerdala od odwodnienia więc nie dopuść do niego. A co do rzygania to dobrze jest nie mieszać browara z wódką (acha kurva) ale szamanie pomaga utrzymać żołądek na wodzy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 176 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1153
kurva w sobote się naprałem a jeszcze dziś zdycham Teraz jem jogurcik , pozniej bede pic sok.jutro mam zamiar juz do szkoly isc.
Już nigdy nie zmieszam wódki z piwem,teraz mam za swoje :/ 2 dni zdychania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 150 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1381
Przed piciem weźcie sobie ze 2-3 tabletki rutinoscorbinu (wit. C). Wtedy możecie się nachlać jak dzikie świnie a nic wam nie będzie...:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Woda niegazowana z cytryną jako zapojka + cytryna dodawana do wódy.
Kaca brak na drugi dzień.

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

problemy ze strzelaniem stawów

Następny temat

ginoekomastia pytaie

WHEY premium