SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co dalej?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5280

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Missy ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1897 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9840
a jak dlugo chcesz robic masei jakie osiagi uzyskac?

po"grubas" w dziale fitness
Satisfaction lies in the effort, not in the attainment

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mam gdzies planik mojego domowego HST na samych wolnych ciężarach - jeśli chcesz to Ci wyślę (choć w AD lepiej Ci na pewno doradzą - mnie HST absolutnie się nie sprawdziło )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
Tykuś... skąd u Ciebie takie słownictwo "mam gdzies planik"
PS zawsze twierdze, HST tak naprawde jest dla ludzi, którzy lubią ćwiczyć, jesc i suplementowac sie z kartką papieru, co ja pisze, z grafikiem wielkości 60 stronicowego zeszytu A4.. wolni ludzie i olewacze, oraz hedoniści nie chcący terroryzować siebie i otoczenia treningami i dietą (wszystkie te słowa okreslają mnie ) nie nadają sie do tego planu...
Moze odpowiedź na pytanie "co dalej" znajduje sie o jeden dział wyżej?

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Missy - aż do lata, a osiagi - siła mnie nic nie obchodzi, raczej zależy mi na przybraniu kilku kilo czystej masy mięsniowej [z dodatkiem kilku kilogramów nadwyżki ]

Tyka - jak chcesz możesz mi to przesłać, już raz robiłem HST - efekty nienajgorsze, choć bardziej mi odpowiada plan dzielony, chyba ze względu na przyzwyczajenia.

A co do pedantyzmu Wladziu - to troszeczkę go u mnie jest

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hehe to nie kwestia pedantyzmu - robilem wszystko jak to sie mówi "by the book" ale efekty były do dupy, zresztą mój planik (hrhr Vlad) byl pochwalony w AD jako bardzo dobry i jest tam gdzies post z tym planem i opisem efektow a raczej ich braku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 9216 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30094
a moze teraz za cos nieksiązkowego sie zabierz?
Wymysl sobie cos calkowicie sprzecznego z tym co robiles do tej pory, a na pewno to zadziala

np 20 serii przysiadow
albo podrasowany kompleks sztangowy
albo cos z treningu strong / ciezarowcow / 3boistooff

pomyslow jest wiele, tylko pokombinowac.


Zmieniony przez - dE^SiRE w dniu 2004-09-15 12:55:41

Pozdrawiam, Dezir - (były, więc nieoficjalny) moderator działu "Fitness"
----------------------------------------------
>> "TRZEBA BYĆ ZNAWCĄ, A NIE WYZNAWCĄ" <<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
ja jednak obstaje przy planie HST gdzie progresja jest wazniejsza od właściwego cięzaru, w zależnosci od ułożonego planu bedzie sie go wykonywac lekko lub bardzo intensywnie i objetosciowo(jak kto lubi) ja cwicze od poczatku na nienajlepiej wyposazonej silowni domowej na samych wolnych ciezarach na stryszku, kruszek wpadnij - moze moje efekty beda dowodem na to ze trening działa https://www.sfd.pl/temat162001 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Cośtam sobie wykombinuję

P.S - co z posiłkiem potreningowym? Glukoza + białko?

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Missy ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1897 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9840
tak, najlepij bylby isolat serwatki

po"grubas" w dziale fitness
Satisfaction lies in the effort, not in the attainment

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 968 Napisanych postów 19326 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158896
Po treningu daj glukoze or carbo zeby byly jakies ww proste bo inaczej te bialko zamiast na budulca pojdzie na energie

Missy to twoja fotka w avatarku,jak tak to prosze o taka tylko wieksza

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

płatki owsiane czy kukurydziane?

Następny temat

Oliwa z oliwek...

WHEY premium