SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Coś na odchudzanie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 535

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 69 Wiek 25 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 450
1. WIEK: 25
2. WAGA: 105
3. WZROST: 189
4. WYMIARY:
-biceps:
-klatka:
-udo:
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 5 lat
6. DIETA: 2200
-białko: 200g
-węglowodany: 200
-tłuszcz: 60
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: Cykl enan 250 e5d 16 tyg.
8. TRENING:
9. CEL CYKLU: Rzezba
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: 0
11. POZIOM BF%: okolo 20%
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): do tycia
13. STAN ZDROWIA: ok
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 120kg
-martwy ciąg:
-przysiad:

PYTANIE:


Witam,
mam pewien problem, od jakiegoś roku nie mogę ćwiczyć bo bardzo źle się czuje po każdym treningu i trzyma mnie tak przez 2 dni dlatego już nie ćwicze, nie ważne czy to cardio czy trening siłowy, a co za tym idzie, tyje jak świnia :D. Podejrzewam że to wszystko przez moją nerwice (biorę 15 mg Escitalopram od 3 miesięcy). Myślałem sobie nad T3 ale słyszałem że pali też bardzo mięśnie a że ćwiczyć oprócz paru pompek dziennie nie mogę to będę wyglądał pewnie tragicznie.
Mógłby ktoś coś polecić?
Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94913 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
nie za bardzo rozumie z tymi treningami ,coś sobie chyba wkrecasz

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 152 Wiek 33 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1413
Coś na odchudzanie bez treningów? Zmień dietę i wprowadź jakaś aktywność - spacery/bieganie/wspinaczka. Nie powinieneś lapac się za mocniejsze specyfiki kiedy nie jesteś na nie gotowy bo możesz sobie tylko narobić problemów


Zmieniony przez - kevin1990 w dniu 7/6/2023 11:05:40 PM
1

Dużo zdrówka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 69 Wiek 25 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 450
lodzianin1
nie za bardzo rozumie z tymi treningami ,coś sobie chyba wkrecasz


jak już to moja głowa sobie coś tam wkręca :D badań zrobiłem z 3 kartki a4 i wszystko było w sumie okej. Po każdym treningu łapie mnie okrutna depresja, robi mi się zimno, trzęsie mnie, czuje się bardzo mocno rozdrażniony, do tego zaczynam coś czuć w gardle i nie mogę spać, na drugi dzień jest tak samo, dopiero na trzeci się czuje normalnie. Nie pije ani nie pale od 7 lat, bo po piciu też kilka dni umieram, ostatnio wypiłem 2 drinki i na drugi dzień się czułem okropnie. Ćwiczyłem przez 5 lat prawie codziennie, i po coronie i dużym stresie nagle mi się takie coś zrobiło, do tego chorowałem co 2-3 tygodnie w tym czasie po coronie. Zaczołem bić 250 enanu e5 i poczułem się o niebo lepiej, zacząłem znowu ćwiczyć i przez 3 tygodnie nic mi nie było, aż nagle na jakimś treningu znowu się to zaczęło i jest już tak do dziś. Kilka miesięcy po cyklu zacząłem brać te antydepresanty na nerwice i poczułem się jak na cyklu, tyle że jak ćwicze to nadal czuje się jak przed cyklem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94913 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
na psycho daleko nie zalecisz niestety
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 69 Wiek 25 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 450
lodzianin1
na psycho daleko nie zalecisz niestety

co masz na myśli? Podobnierz mozarin nie jest nie zdrowy, matka moja bierze juz ponad 10 lat, 2 znajomych juz ponad 5 lat i nikt nie ma problemow.
A jesli ci chodzi o sterydy to wiem, nie kazdy je moze mieszac z anty i nie wszystkie mozna mieszac.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testosteron

Następny temat

Pytanie inhibitory

WHEY premium