SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Clostilbegyt - po jakim czasie działa

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 65639

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94902 Napisanych postów 364898 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670403
Kolego nie oszukuj się masz 4 z przodu zakład że nic nie zaskoczy ? Htz to w Polsce dalej temat tabu w stanach podnieśli dawki na htz w gore już dawno .Pan profesor ma z ciebie kolejnego klienta na długi okres czasu,mydlac ci oczy po 30 poziom testa zaczyna pikowac w dół ,tak więc nie licz że clom coś tutaj pomoże.pomoze oczywiście ale doraźne na czas brania po odstawieniu wrócisz do stanu wyjścia.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 183 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5513
To jak nie było dopingu, znaczy po prostu z wiekiem test ci oklapł to co ma zaskoczyć po clomidzie? Będziesz brał clomid to ci test skoczy na papierze, ale z czasem jak u wielu pewnie padnie libido, humorek itd. Rabijewski w każdego wali clomid i o ile przy odbloku ma to sens to przy andropauzie czy po prostu naturalnie niskim teściu nie ma to szans powodzenia. Odstawisz clomid wrócisz do punktu wyjścia.
A te zwłóknienia to nie mam pojęcia o co lata, może coś bliżej, dokładniej co mówił? HCG, test i IA to trzy leki które lecą na HTZ w całym cywilizowanym świecie, myślisz, że oni o tym nie wiedzą a Rabijewski wie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 85 Wiek 46 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 17965
Rozumiem o co wam chodzi.
Nie traktuję tego leczenia jako ostatecznego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 85 Wiek 46 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 17965
Zanim jednak podejmie ktokolwiek decyzję o HTZ, warto chyba spróbować Clomidu.
Nie wiem co Rabijewski wie, powiedział że po stosowaniu na stałe HCG w jądrach robią się jakieś zwłóknienia.
Nie rozwijałem tematu bo nie po to tam przyszedłem.

Jak widzę każdy polski doc. ma swoja własną zabawę.
Prof. Gomuła z lecznicy MAG wali wszystkim HCG, z tym że już go za to ścignęli, bo przesadzał.
Rabijewski pakuje za to Clomid.
Tak mi się zdaje, że zdania co do słuszności różnych terapii są podzielone, a dziedzina dość młoda.


Co to jest IA ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94902 Napisanych postów 364898 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670403
Inhibitor aromatyzy aby utrzymać estro w ryzach.
Jak już napisałem jesteśmy zacofani w htz zobacz na stany i dziesiątki klinik które się tym zajmują typowo .i clomidem tam nie pasa w takim przypadku

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 85 Wiek 46 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 17965
Ok. To ciekawa informacja.
Jak więc wygląda nowoczesna terapia dla kogoś kto chce zachować zdolność rozmnażania ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 183 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5513
Test hcg ia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 85 Wiek 46 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 17965
Jakie są koszta takiej miesięcznej terapii ?
Są jakieś wiarygodne miejsca w Polsce gdzie się tym zajmują ?

https://wellness.medicover.pl/medycyna-wellness/nasi-specjalisci/  ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 183 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5513
Same leki pewnie ze 100zł. Plus badania hormonów, krwi itede plus wizyty. Nie porywaj się na to bez WŁASNEJ wiedzy, bo wylądujesz tutaj z powrotem z postem jakich wiele typu lekarz dał mi to i to, brak libido, pałka nie staje, humor pod psem, żona ma nowego Temat w Polsce raczkuje, ludzie często sami mówią lekarzom co przepisać i na jakie badania dać skierowanie. Sam musisz kontrolować lekarza czy wie co robi. Taka sytuacja.

masz arta rabijewskiego o zachowaniu płodności na htz. Dla jasności SERM to IA.
http://www.przeglad-urologiczny.pl/artykul.php?2773


Zmieniony przez - fotograf w dniu 2018-04-12 21:39:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 85 Wiek 46 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 17965
To nie drogo, myślałem że to sporo droższa impreza.
Kumam kontrolowanie działań medyków, nauczyłem się tego przy okazji innych kłopotów zdrowotnych w przeszłości.
Gorzej że większość raczej na to nie pozwala, co bardzo utrudnia sprawy.
Artykuł napisany o Test+HCG+IA, a ja dostałem clomid..
Może na próbę dał żeby zobaczyć co się dzieje przy podniesieniu teścia.
Nie będę przerywał przyjmowania clomidu, chwilowo mi to pasuje finansowo, zresztą i tak nie ma pregnylu w aptekach.
Kontynuować sprawę z Rabijewskim, czy szukać innego lekarza ?
Jest on skłonny do negocjacji ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pierwszy cykl dla kolarza

Następny temat

npp + prop pytanie o odblok

WHEY premium