SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Clostilbegyt - po jakim czasie działa

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 65492

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 100 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 805
A jaki był punkt wyjścia, niski test po odbloku ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 22 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 770
Start 199-236, w szczycie zbadanym 690, potem jeszcze więcej, bo już były erekcje przez nonstop przez całą noc... i mroczki z powidokami/świecącymi mroczkami w oczach w ciągu dnia... (co było powodem zaniechania tej terapii u endo), ale nie badałem. A po podstawieniu 299.
Norma 249,00-836,00...


Zmieniony przez - Xafloz w dniu 2019-07-12 21:59:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 100 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 805
Czyli jak jadłeś cloma, testo skoczył i problemy z libido i erekcja minęły ? Po jakim czasie zauważyłeś efekty clostilbegyt ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 22 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 770
Erekcje były w miarę jak na moje lata, więc zdziwiło, że mnie mam tak niski testosteron i stąd wizyta u endo.
A ze lek działa poczułem podczas pierwszego snu po zażyciu ;)


Zmieniony przez - Xafloz w dniu 2019-07-12 22:41:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 100 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 805
To możliwe, ze clomid po kilku godzinach dał Ci jakieś oznaki ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 22 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 770
Owszem. Podczas snu zwiększyło się znacznie wydzielenie testosteronu, co poczułem ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 100 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 805
Przeciez tak szybko nawet po strzale z propka nie czuć. Aż dziwne, bo jem od tygodnia na noc 100mg clostilbegyt i jeszcze nie czuc różnicy z erekcja czy libido jakoś na +
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 22 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 770
Tylko mi endokrynolog rozpoznał hipognadyzm hipogonadtropowy, a sytuacja nie była blokiem po wit S ;) Czy to ma znaczenie? Nie wiem. A propa jeszcze nie próbowałem :] To że na mnie zadziałało nie znaczy, że na ciebie zadziała tak samo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 85 Wiek 46 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 17965
gtspower
Takam probowałeś odstawiać całkowicie CLO? Poziom testa wracał do Twojej "normy" przed stosowaniem CLO?


Nie próbowałem, ale nie spodziewam się niczego dobrego po odstawieniu, zapewne wrócę do punktu wyjścia czyli 400-450.
Clomid planowałem raczej na zawsze, muszę jednak zweryfikować ten pomysł.
Jakiś czas temu udało mi się uzyskać 550 bez leków, może więc spróbuje naturalnie pociągnąć, utrzymać trening na właściwym poziomie do tego dieta i może jakoś będzie.
Trzy dni temu przyjąłem ostatnia tabletkę clostilbegytu, za miesiąc zrobię badanie i napiszę co tam ciekawego "we krwi"..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 16 Wiek 72 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 197
Mam problem bo po 6-7 miesiącach przyjmowania Clostilbegyt pojawiło się u mnie znaczny spadek libido, erekcji i do tego mam wrażenie że jądra przestały cokolwiek produkować. A mam dość chodzenia po lekarzach którzy sami nie wiedzą co przepisać. Jak wrócić do poprzedniego stanu? Endokrynolog przepisał mi Undekanonianu testosteronu (40 mg) przez 6 tygodni i badania ale jakoś wątpię że to przyniesie skutek...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pierwszy cykl dla kolarza

Następny temat

npp + prop pytanie o odblok

WHEY premium