SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Clenbuterol ciekawostka

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7254

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 402 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2218
Ral1n "Suplementuj" sobie biso, zobaczymy jak fajne bedzie po nim zejscie, kiedy rozpieprzysz recetory z dwoch stron. Umiesz czytac? To przeczytaj ulotke, to nie jest kvrwa witamina c, jak juz pisalem stosowanie 2 srodkow o antagonistycznym dzialaniu na jeden receptor to absurd.
Tak dla przykladu jak pol roku bralem beta-blokery i schodzilem przez miesiac, konsultowalem sprawe z jednym z lepszym kardiologow od artymii w polsce, ktory powiedzial ze branie beta-blokerow moze paradoksalnie przyczyniac sie do arytmii, bo w odpowiedzi na bradykardie jaka powoduja (mi na holterze wyszlo ok 15 w ciagu doby, glownie w nocy kiedy tetno spadalo do 40) organizm bedzie bronil sie wydzielaniem nordrenaliny, w ten sposob zaczynasz bledne kolo.
Masz problemy po clenie - nie bierz clenu! Na to jest jedyne rozwiazanie.
Jedni biora clen jak cukierki (moja zona), inni jak ja i Ty maja nadwrazliwe receptory i u nas clen zrobi o wiele wiecej zlego niz dobrego, lacznie z wywolaniem arytmii, a uwierz mi nie chcesz sie z tego gowna leczyc, bo zamiast chodzic na trening to bedziesz zesrany znowu lapac sie za serducho, zeby zobaczyc czy nie dobija do 200, przez to forme i ogolnie aktywne zycie szlag trafi. Ucz sie na moich bledach, albo popelniaj swoje - twoje zycie.

To już moje n-te podejście... Parę lat temu dawałem radę bez problemu. Teraz to już 2 raz jak chyba musze przerwać cykl, nie wiem co robić w sumie. Dziwnie się czuje. Jak bym schodził... o bieganiu nie ma mowy... tak z dnia na dzień w nocy się budzę i słyszę jak serducho maxymalnie nierówno bije...
Zignoruj to jeszcze troszke, dorzuc jeszcze efke, a co, jestes przeciez twardziel koksownik, nie zadna baba, nic cie nie zajedzie.
Na biso widze pociagniesz sobie troszke dluzej...byc moze kolejny roczek, jakby co to podbij pozniej z placzem po namiary do kardiologow, ktorzy sa dobrzy w temacie, z przyjemnoscia podziele sie kontaktami

Mamy kolejnego rekruta w klubie "nowy wymair strachu" kapralu Marqz

Zmieniony przez - Scorpio93x w dniu 2010-03-05 23:18:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
też mnie troche przerażają skutki tego clena i miałem go własnie zakupić ale chyba wychodze z założenia że tańsza i bezpieczniejsza będzie efka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 402 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2218
Teoretycznie clen jest selektywny, a efka nie - czyli zalezy od predyspozycji czy bedziesz mial po nim jazdy, czy niekoniecznie. Na efce moze nie poczujesz ich tak bardzo, ale jest w stanie rozpieprzyc dokladnie to samo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czyli co bedzie lepiej/zdrowiej? Efke juz brałem przez 2 tyg w dawce 50mg w celu sprawdzenia jak reaguje na to i zadnych skutków ubocznych nie było a z fatu zleciałem troche nawet
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 402 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2218
No to probuj clen, moja zona jak pisalem moze go lykac jak cukierki i nie odczowa zadnych saidow. Jezeli po prostu bedziesz mial jakies jazdy to odstawiaj i tyle, nie pisze tutaj o drzeniu rak, bolach glowy itp bo to normalne przy clenie.
Jednak uwazam jak Karlos, efekty sa czesto niewspolmierne do saidow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 812
Scorpio, spakojna,

dzięki za wkład. Oczywiście, że Biso jest niebezpieczne i nigdy nie traktowałem tego jak cukierki. Zauważ tylko, że czasami osoby związane "bardziej emocjonalnie" nazwijmy to ze sportami czasami idą na ustępstwa zdrowotne. Jest to bardzo złe.

Pytałem o kardioselektywny beta bloker aby złagodzić arytmię (tachykardię) przy Clenie. Nie jestem kokserem, interesuję się siłownią i SAA ponad 12-13lat i nigdy nie powielałem stereotypów.

Kiedyś za młodych lat po prostu albo nie przejmowałem się side'ami albo organizm lepiej tolerował.

Pytanie a propos efedryny do Ciebie. Czy w konsultacji z kardiologami - lekarze przypisali by podobne negatywne oddziaływanie na układ sercowo-naczyniowy jak Clenu - POMIMO BRAKU ZAUWAŻALNYCH SKUTKÓW UBOCZNYCH? Pytam, ponieważ efedrynę toleruję bardzo dobrze.

Od kilkunastu tygodni trenuje 6-7x tydzień (siłownia/MMA) co w połączeniu z dietą redukcyjną jest niemałym wyzwaniem.

Czyli mam rozumieć, że efka rozwali mi serce (pomimo braku side'ów) jak Clen? Planuję za 3-4 tygodnie wejście na 6 tygodni na Efkę z Yohi 50-75mg ed.

Pytam bo na forum od niektórych ludzi (kompetentnyh) można sobie uaktualnić poziom wiedzy. Jak to mówią if it ain't broke don't fix it. A na efce właśnie tak mam, że nie czuję potrzeby fixować beta blokerami. Wydolność jest nieporównywalna, żal mi tylko ładować do kibla świeżo zakupione T3 i Clen. (po raz drugi).

Dzięki Scorpio93x.

Pozdrawiam serdecznie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 402 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2218


Pytałem o kardioselektywny beta bloker aby złagodzić arytmię (tachykardię) przy Clenie. Nie jestem kokserem, interesuję się siłownią i SAA ponad 12-13lat i nigdy nie powielałem stereotypów.


Niestety "kardioselektywnosc" nie oznacza tego, ze cos jest selektywne w 100%, zalezy to od predyspozycji, genetyki, metabolizmu enzymow...ogolnie zawsze obydwu receptorom sie "oberwie".
Sprawa jest prosta: jezeli wystepuje tachykardia wez beta-bloker, ale tez przerwij clen - nie mozesz jechac obydwu na raz, to bez sensu.

Kiedyś za młodych lat po prostu albo nie przejmowałem się side'ami albo organizm lepiej tolerował.

Pytanie a propos efedryny do Ciebie. Czy w konsultacji z kardiologami - lekarze przypisali by podobne negatywne oddziaływanie na układ sercowo-naczyniowy jak Clenu - POMIMO BRAKU ZAUWAŻALNYCH SKUTKÓW UBOCZNYCH? Pytam, ponieważ efedrynę toleruję bardzo dobrze.


Jak najbardziej, efedryna oddzialywuje na receptory beta w sposob nieselektywny i choc ja rowniez czuje sie po efce calkiem dobrze, mysle ze nie powinno sie ryzykowac z tym srodkiem.

Od kilkunastu tygodni trenuje 6-7x tydzień (siłownia/MMA) co w połączeniu z dietą redukcyjną jest niemałym wyzwaniem.


Nie watpie Sam sie babram z redukcja na sucho i slabo to idzie
Najlepszym rozwiazaniem bylaby primka, wzmocnila by ci regenracje, co przy sw jest bardzo wazne, a skutkow ubocznych praktycznie nie ma.
Odpowiednia dieta wage zbijesz, bo ruchu jak widze masz calkiem wystarczajaco

Czyli mam rozumieć, że efka rozwali mi serce (pomimo braku side'ów) jak Clen? Planuję za 3-4 tygodnie wejście na 6 tygodni na Efkę z Yohi 50-75mg ed.

Nie jestem wrozka Mowie ze bym uwazal, skoro masz jazdy po clenie, bo efka dziala na dokladnie ta sama grupe receptrow (beta) w spoob nieselektywny.

Pytam bo na forum od niektórych ludzi (kompetentnyh) można sobie uaktualnić poziom wiedzy. Jak to mówią if it ain't broke don't fix it. A na efce właśnie tak mam, że nie czuję potrzeby fixować beta blokerami. Wydolność jest nieporównywalna, żal mi tylko ładować do kibla świeżo zakupione T3 i Clen. (po raz drugi).

Zareczam ci, ze o lepsze to niz pol roku arytmii i byciu na beta-blokerach ed
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 812
Dziękuję bardzo.

Primabolan, oczywiście jest najłagodniejszy z SAA. Z uwagi na dużą liczbę fake'ów zdecydowałem się na sprawdzoną przeze mnie kombinację 250mg Omnadrenu z 200mg Deci w jednym strzale raz na 2 tygodnie. Mix pozwala na korzystanie z dobrodziejstwa szybkiej regeneracji, a dekanian magazynuje wodę w tkance łącznej. Tak to kiedyś wymyśliłem - jest dobre na stawy. Wiem, że zaraz będą śmiechy chichy, że raz na 2 tygodnie itd, ale jak mówię, jest wiele podejść do saa a farmakodynamika/farmakokinetyka tych środków pozwala na takie stosowanie z dużym sukcesem. Retencji nie ma w ogóle w połączeniu z dużym wolumnem treningów. Trzeba tylko utrzymywać wydolność aerobową, żeby nieucierpiała.

Tak więc opakowanie Omo i 5 Deci mam na 8 tygodni do redukcji. Winstrol 2 tabsy 10mg przez 50 dni na ostatnie 7 tygodni redukcji.

W sumie wyjdzie 17-18 tygodni. Miałem ogrom zaległości. Repartycja sylwetki jest zauważalna ale po okresowych ładowaniach węglami (dla przyśpieszeia metabolizmu) denerwuje się, bo waga skacze +/- 3kg przez kilkanaście godzin.

Dobrze już, bo się rozpisałem.

Dzięki serdeczne. Reasumując koniec z Clenem i T3. Na zawody się nie szykuje. Zostane jednak przy efce okresowo w fazie redukcji raz w roku w małych dawkach 50-75mg ed.

:-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 402 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2218
No i bardzo sluszna decyzja, i fajnie ze napisales o tej kombinacji, mysle ze wlasnie w celu regeneracji swietne polacznie jak nie masz dostepu do legit primy, to wszystko dlugie estry wiec czemu by nie co 2 tyg. Moze sam kiedys zastosuje, jak bedzie cienko z prima

Powodzenia

ps napisz jeszcze prosze jak robisz ladowania weglami, bo sam teraz probuje zoptymilizowac swoje diete i moze przyklad by mi w tym pomogl

Zmieniony przez - Scorpio93x w dniu 2010-03-06 10:46:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 812
Radek Słodkiewicz opisał to podejście na konkurencjnym forum.

Generalnie przy redukcji - zawodnicy stosują białka do węgli 1:1 od 3-4g białka i tyle samo (3-4g) węgli. Zero tłuszczy, poza tymi pochodzącymi z dwóch całych jajek na śniadanie (żółtka) i śladowe ilości w piersi z kurczaka.

Z każdym tygodniem ocina się węgle o 25g i dochodzi do 2-3g. Następnie robi się rotacje: pn/wt/sr/sb - niskie wegle, pt/nd - wysokie. Przyklad:

3g na kg - osoba 100kg spozywa 300g bialka i 300g wegli - stopniowe tnie w kolejnych tygodniach o 25g a dojdzie do 200 i wtedy dopiero robisie rotacje.

Pn/wt/sr/sb - 200g wegli, piatek i niedziela 300g. W dni wysokoweglowodanowe nie robi sie aerobow.

Z doswiadczenia wiem, ze nie przetrzymam planu na 100% wiec mam w diecie pewne odchylenia np. schodze nizej z weglami do 100-150g, a czasami jak nie dam rady zjesc 4 torebek ryzu to robie ladowanie tylko w soboty np.

Proponuję prześledzić oryginalny wątek.

Pozdrawim serdecznie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co na poczatek

Następny temat

deka +winstrol

WHEY premium