SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Clen i joha

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 365

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

Waga

Wzrost

Obwód ramienia

Obwód klatki

Obwód uda

Obwód talii

Staż na siłowni

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Opisz swój plan treningowy

Cel cyklu

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Stan zdrowia

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 118
Na wstępie, wiem ze takich tematów jest od ciula, ale każdy temat utworzony jest czyimś indywidualnym tematem i go dotyczy.
1. WIEK: 24
2. WAGA: 78
3. WZROST: 73
4. WYMIARY:
-biceps: 37
-klatka: 101
-udo: 59
-talia: 82
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 5 lat z przerwami
6. DIETA:
-białko: 240 DNT i DT
-węglowodany: ~240 DNT i 360 DT
-tłuszcz: 45 DT i 55 DNT
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: były pojedyncze same środki metka za młodu i różne estry teścia, aktualnie nic i tak zostaje.
8. TRENING: 4x w tygodniu
9. CEL CYKLU: Redu
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: 2msc temu clenbuterol 7 tyg zakończony bf 10%, stres i problemy w życiu musiałem zostawić wszystko i zająć się układaniem nowa praca dom itd
11. POZIOM BF%:13% cel 8-9% i od tego pułapu budowa
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): nigdy nie byłem gruby
13. STAN ZDROWIA: zdrowy
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: do porostu
15. PPM (podstawowa przemiana materii): moje zero kcal to około 3000kcal
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 130
-martwy ciąg: 180
-przysiad: 160x2

Zacząłem redukcje aero 4x35min. Bieznia hr 130
Tak się składa ze posiadam cleanbuterol 100tab 1tab- 40mg i Yoha 100tab= (1tab. 10mg yohimbine Hcl, alpha Yohimbine 5mg, 11 hydroxy Yohimbine)
Redukcje chce ciągnąć póki nie osiągnę docelowego bf
Jak ulozyc dawki w jakich porach brac?
Czy robić fazy on\off ?
Ps: nie jestem w stanie brac środków na czczo bo chwile po wstaniu jem niezbędny i najważniejszy posiłek - śniadanie a potem do pracy, ale śmiało mógłbym wstawać 3 w nocy i zarzucać johe i isc spać dalej żeby działała na czczo 2,5h, co myślicie ?


Zmieniony przez - Patrykos1999 w dniu 2023-11-05 23:16:11
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12077 Napisanych postów 160533 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234792
witaj.

Tak się składa ze posiadam cleanbuterol 100tab 1tab- 40mg i Yoha 100tab= (1tab. 10mg yohimbine Hcl, alpha Yohimbine 5mg, 11 hydroxy Yohimbine)
Redukcje chce ciągnąć póki nie osiągnę docelowego bf

jak faktycznie obencie jest 13% BF to mozna odpalic i jendo i drugie. joha dziala nieco jak ketotoifen na organizm prfzy stosownaiu clena, wiec mozna polaczyc razem, wyciagniesz wiecej z redukcji

Jak ulozyc dawki w jakich porach brac?
clen 20-40 mcg dziennie w pierwszym tygodniu, joha mozna dac okolo 10 mg dziennie glownie jako pre-workour, dawke celna co 2 tygodnie mozna lekko podnosci, 40-60, 60-80 i mysle, ze takie 80 mcg to bedzie juz max by ladnie dociac bez problemow.

Czy robić fazy on\off ?
nie, ciagnij clena tak dlugo jak trzeba, aczkolwiek takie 6 tygodni powinno wystarczyc

Ps: nie jestem w stanie brac środków na czczo bo chwile po wstaniu jem niezbędny i najważniejszy posiłek - śniadanie a potem do pracy, ale śmiało mógłbym wstawać 3 w nocy i zarzucać johe i isc spać dalej żeby działała na czczo 2,5h, co myślicie ?
bez sensu
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 118
I tak będę działać dzięki wielkie!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozpuszczalnik HCG

Następny temat

HCG odblok. Cykl na Test. Cypio

WHEY premium