SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ciekawostka:ranking 20 najmocniej uzależniających używek

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 38907

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
jasne, dropsy mniej uzależniają niż jaranie.. bzdura jak ch uj

w ogóle jak można na pałę zestawiać te wszystkie środki, przecież inaczej uzależnia heroina, inaczej sterydy.. Dla mnie takie rankingi są bez sensu i świadczą o kretyniźmie ich autora. Oczywiście Wawelski - bez urazy

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
sterydy powinny byc na pierwszym miejscu. one zabijaja w nas nie tylko zdrowie - ale takze ambicje, zeby walczyc czysto, bez oszustw.

bo wszyscy koksiarze to oszusci.

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Powiedział Chudzina,wbijając setkę propa,będąc off
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 508
Pierwsze :Od wszystkiego można się uzależnić
Drugie: Tak zgodzę się że powrót do nałogu jest świadomym wyborem z tym że należy przejść pewien okres detoksykacji a to tylko znają Ci którzy, przez coś takiego przechodzili. Wiąże się to z uzależnieniem fizycznym który w przypadku fajka trwa klika godzin do paru dni po rzuceniu. W przypadku harddrugów ten czas się 'nieco' wydłuża i jest w **** intensywniejszy.

Skąd to wiem?
Co do uzależnień gorąco polecam "Milion małych kawałków" James Frey'a wy****sta książka

I don't wanna die without any scars.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2029 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27153
No ja też polecam uczyć się o uzależnieniach z książek a nie na własnym przykładzie. U mnie tak jak u ninjy próbowałem różnych żeczy kwachy amfy, trawki i nigdy mnie to nie ciągneło. Ale alko... powiem tyle, różni ludzie mają skłonności do różnych uzależnień. Jeden fajki rzuci w tydzień drugi nigdy i odwrotnie jeden po przepiciu miesiąc nie spojrzy na alko drugi będzie klinował. Jak ktoś myśli że "melanże" są ok to jest w wielkim błędzie. I kolejna sprawa czas robi swoje nałogi się rozkręcają na przestrzeni czasu im więcej lat ładujemy dany środek tym trudniej z tego wyjść. Po kilku latach mogą być takie zmiany w mózgu że osoba już z tego nie wyjdzie. Jasne pójdzie na detox, zaliczy terapie ale i tak po czasie pęknie bo już ma za duże zmiany w czajniku i Jezus go już nie uzdrowi . Last but not least: jak startujemy JUMBO JET-EM to nie lądujemy na 20 metrach.

Jeszcze nie spotkałeś sam siebie. Ale korzyść z tego, że w międzyczasie poznaje się
innych ludzi jest taka, że jeden z nich może przedstawić Ci Ciebie samego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 469 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 34832
tez walilem pare rzeczy i mnie nie uzaleznily...draze wale raz na 2 miechy itp alko tez sporadycznie ale trawsko pale juz sporo czasu codziennie i musze powiedziec ze mnie uzaleznilo!!!ostatnio byl przestoj i nie bylo towaru ok. tydz. to normalnie nie moglem w nocy spac do 4-5 wstawalem o 14 i w ogole czulem sie ****owo.ale naszczescie wszystko wrocilo do normy kiedys sie smialem jak ktos mi mowil ze od trawy sie zaczyna ,mowilem ze to bujda itp...a niestety to prawda najpierw trawa a pozniej mocniejsze specyfiki z checi by je sprobowac i poprostu jak wyzej jednemy sie wkreci i siedzi nom stop w bialym a drugiemu nie i pali dalej trawe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44754
sterydy powinny byc poza tym rankingiem, uzalezniamy sie nie od samych sterydow, tylko od efektow po nich. zeby z dnia na dzien zostalby wynaleziony suplement, ktory dawalby lepsze efekty od sterydow, podejrzewam, ze 99% bioracych porzuciloby klucie sie.

heroina, kokaina, alkohol uzalezniaja fizycznie i to jest najbardziej zgubne. sterydy to calkiem inny, nowy typ uzaleznienia moim zdaniem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
sterydy wezmiesz i juz bierzesz czy chcesz czy nie

alkohol chyba najgorsze chooyostwo. wszedzie dostepne legalne tanie i tylko same problemy po tym. innych uzywek nawet na oczy nie widzialem i nie chce widziec.

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2437
Rzecz jasna, że najbardziej uzależnia heroina '' królowa dragów'' a potem inne dragi, wszytsko uzależnia , ale zalezy to tez od organizmu. Co do sterydów wątpie aby były jakieś skutki abstynencji. Jedyne co może być to wkur**** jak patrzy się w lusterko i widzi spadki:]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1986 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 60201
"sterydy powinny byc poza tym rankingiem, uzalezniamy sie nie od samych sterydow, tylko od efektow po nich. zeby z dnia na dzien zostalby wynaleziony suplement, ktory dawalby lepsze efekty od sterydow, podejrzewam, ze 99% bioracych porzuciloby klucie sie."



dokladnie.tu "uzaleznienie" to raczej uzależnienie od lustra/wyglądu/centymetrów/kilogramów na ławeczce,ambicji i często kompleksów. Ale co do samej chemii,też nie upatrywałbym sie w niej uzaleznienia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prolka

Następny temat

Pierwszy cykl dla indywidualisty - co polecacie ? konkretnie..

WHEY premium