SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ciągnący się trądzik...

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3824

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 17 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 971
Jestem nowy na forum, ale wyrażę swoja opinie na twój problem.Możliwe, że zaczerwienienie to masz na skutek wystawiania twarzy na działanie promieni słonecznych przy jednoczesnym stosowaniu tetralysalu lub differinu.Może też tak być, że twoja skóra na twarzy jest bardzo osłabiona po antybiotykach i wrażliwa na już wspomniane Słońce, nawet w niewielkich ilościach.Maniek dobrze radził Cetaphil to najlepszy preparat do mycia skóry wrażliwej, ale nie tylko.Mi starczał średnio na 2 miesiące.

quid sit futurum cras, fuge quaerere

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 637 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15877
no od jutra stosuje ten Cetaphil a wystarczy stosować wg ulotki czy macie jakieś swoje skuteczn[iejsz]e metody?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 637 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15877
choć Afrok-poczytałem ten temat i powiem szczerze że dermatologowi powiem iż Izotek chciałbym posiadać,myślę że jesli takie masci i leki mi nie pomagaly to pozostaje jeden z wyzej wymienionych przez Ciebie leków,bo nie widze sensu w bawienie sie masciami itp...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
przemywaj rano i na wieczór..

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 556 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33927
Od cetaphilu trądzik nie zniknie to jest tylko emulsja do mycia twarzy.

Masz tu linki do tematu (autor: Maniek87 ) www.sfd.pl/temat255742 
Tu masz link do posta jak powinno wyglądać leczenie : www.sfd.pl/temat255742-strona2/#post11

Tu link do tematów o roaccutanie : https://www.sfd.pl/temat255742-strona2/#post14 

Tu o kosztach kuracji : www.sfd.pl/temat255742-strona3/#post2 

Pozdrawiam Afrok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 637 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15877
głupi nie jestem i wiem ze nie zniknie od Cetaphilu, a myśle ze z dermatologiem na powaznie porozmawiam o Izoteku:-]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 132 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 481
ja byłem u siebie w mieście i dermatolog mi przepisał lek jakieś 50 - 100ml/15zł czyli tani... DZIAŁA! aczkolwiek jesli macie ropne (czyli nie te małe) to działa bankowo tylko zapomnialem jak się nazywa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 637 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15877
cziks-to se przypomnij bo dzis jade o 20 do dermatologa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
afrodyta -

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 132 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 481
hmm... no nie pamiętam, ale to jest doktora Dudy... taniutki jest i bardzo skuteczny.. + tego używałem na recepte jakiejś mieszaniny ŚWIETNA! kosztuje też dość mało, ale nawet kaszak jakby mi zmalał...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ZMĘCZENIE

Następny temat

Wielkość Jąder

WHEY premium