SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cholesterol w pęcherzyku zolciowym

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 812

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 22 Wiek 35 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 361
Witam , potrzebuje fachowej porady . Jestem obecnie 8 miesiąc on , wszedłem tydzień temu po mostku klasycznie na suste deke mete. 1g susty 800 mg deki i 40 mg metki. Zrobiłem profilaktycznie usg brzucha , bo jakiś czas temu czulem bol pod zebrami okazalo się że to było zwykle stłuczenie tak jak myslalem. Na usg wyszło mi że mam cholesterol w pęcherzyku zolciowym. Teraz mohe pytanie jak się to ma do dalszego trwania cyklu. Ma to jakiś związek ? Przerywać cykl , czy tylko odstawić metke ? Cholestrol badany z krwi , próby wątrobowe i reszta badań w normie , żadnych problemów . Proszę o rady :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Bardzo możliwe, że samoistnie zniknie i nie będzie się czym przejmować. Ile mm?
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699685
Zwykle stłuszczenie ? Tak akurat lajtowo bym nie podchodził do tego tematu .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 22 Wiek 35 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 361
Nie wiem ile mm, lekarka rodzina która mnie kierowała na badania powiedziała że niewielkie i nie ma się czym przejmować , ale nie wiedziała nic o tej bombie . Podejść w pon sprawdzić ile mm ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Zapewne poniżej 5mm, stawiam 1-3mm inaczej lek zasygnalizowałby problem. Zapewne też masz zalecenie do obserwacji, czyli za min 6mies nie dalej jak 12mies powtórz usg. Możliwe, że zniknie sam, możliwe że się powiększy. Może też, że jest tak mały, że lek radio obstawił chol, ale równie dobrze może to być polip - tak było w moim przypadku polip 3-4mm nie powiększa się od roku a bombe lece od 01.2015. Nie mniej jednak i tak musisz powtórzyć usg żeby mieć przegląd co to dokładnie i czy się powięsza.
2

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 22 Wiek 35 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 361
Pewnie tak , ale dla pewności przejdę się w pon do przychodni niech mi powie ile dokładnie . Tak zaleciła powtórne usg za ok pół roku. Podsumowując, kontynuować bombke bez stresu ?
I jeszcze pytanie , skąd to się u mnie wzięło . Wyczytalem że to przypadłość ludzi otylych , zle się odzywiajacych. Tylko że ja trzymam miche od kilku ładnych lat , nie melanzuje więc co może być przyczyną ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Po prostu trafiło na Ciebie, totolotek nic więcej. Nie ma się czym stresować, wiesz że masz tam jakiś twór i tyle, badaj co dalej się z tym będzie działo. Na tą chwile nic nie zrobisz z tym, jeśli ból to lek da coś nlpzr i wrzucaj kiedy będzie ostrzej - ten twór ściąga delikatne ścianki stąd ból, bo zwyczajowo woreczek utrzymuje się jak najdłużej bo jest potrzebny. Później to juz inna bajka.
2

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 22 Wiek 35 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 361
Ok bardzo dziękuję za pomoc ,bardzo mnie uspokoiles :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Odezwij się tutaj po 2 usg co tam pokazało po bad kontrolnym. A tak, to dalej rób swoje.
1

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Interpretacja badan :)

Następny temat

pierwszy cykl

WHEY premium