SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Chemia w cyklu redukcyjnym

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16494

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4869 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42946
P.S.Ja juz ****a po polsku pisac nie umiem:(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
Interakcje: Steroidy, hormony tarczycy, estrogeny, sympatykomimetyki mogą mieć działanie przeciwstawne do metforminy, tj. hiperglikemizujące.

DOBRANOC
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
DOBRY ART

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1964 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 31311
"...ze niejednokrotnie zdarza sie, ze do produkcji glukozy w watrobie uzywane sa aminokwasy - zahamowanie glukoneogenezy daje wiec pewne oszczednosci w tym temacie. Idzmy dalej..."

mam pytanie
jaki byl rodzaj diety redukcyjnej?
jaka stosowac dawke zeby zapobiec ewentualnej produkcji glukozy z aminkow na ckd?

...do tej pory stosowalem przez pierwsze dwa dni kazdego 7mio dniowego cyklu keto dawke 850 mg zeby szybciej pozbyc sie ww.

______________________
The FAT BASTARD B.I.G.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3448 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57050
Dieta niskoweglowodanowa - staram sie nie przekraczac 300g wegli na dzien ... Co do dawki metforminy to 850mg dziennie w dwoch dawkach w odstepie okolo 6 godzin - w moim przypadku to zupelnie wystarcza - jestem zdania, ze nawet taka dawka skutecznie blokuje produkcje glukozy z aminokwasow ... Acha - mam jakies problemy z zatokami i lekarka przepisala mi bloker histaminy, a leki tego typu potrafia spotegowac dzialanie metforminy - zobaczymy jak bedzie z poziomem cukru po odstawianu leku blokujacego histamine ... choc z drugiej strony dostalem jeszcze sterydy donosowe a te z kolei moga zawyzac poziom cukru - choc tak na dobra sprawe powinny dzialac tylko miejscowo wiec duzej roznicy pewnie nie robia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1964 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 31311
ja zaczne od dawki 250 mg /co mi szkodzi zwiekszyc/ od momentu wejscia w ketoze bo u mnie spozycie wegli to maks 50 g na dzien po prostu ich tak nie potrzebuje, wszystko to zbiegnie sie o dziwo w czasie z kolejnym SC z halotestinu i propy badz trenu

______________________
The FAT BASTARD B.I.G.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6263 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38431
Big brales juz kiedys halo?
Jezeli tak to powiedz w skrocie jakie efekty :)

hihihi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139516


HAAAAAALO HALO!?!?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3448 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57050
Co to tym razem bylo ? XTC-depot o przedluzonym dzialaniu, ze jeszcze z wiczora Cie trzyma ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3448 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57050
Big - a Ty cale zycie na keto jedziesz ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rzezba, wycinka i spalenie fatu:)

Następny temat

*** Prośba ***

WHEY premium