SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Chamstwo na forum

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7242

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2265 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18238
Policjant jeszcze nieraz beda na ciebie jechali, bluzgali Cie, mieszali Cie z błotem musisz sie do tego przyzwyczaic Ty jako policjant powinienes miec twarda psyche i nie wdac sie w bitwe na bluzgi.

Mam nadzieje ze nie podasz mnie do bana za moj podpid pod wypowiedzią ??

"młodzi policjanci młodzi kibice kretyni kontra kretyni"


Zmieniony przez - ryba_ w dniu 2003-03-06 22:12:40

SFD FIGHT CLUB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie chodzi mi o to że mnie ""bluzgają"", spotykam sie z tym codziennie. szzcerze to mnie wali..

Czytam sobie artykuł gość pisze że ma problemy z nadgarstkiem to mądrzy znawcy mu odpisują tak: "Wez ty się weś". i podobnch arykułow jest tu w p.izdu, są gosćie którzy naprawde przeginają.
Jeszce raz powtarzam że nie chodzi tu o moją osobę...

Wyzwiska pod moim adresem to codzienność i ja wiem ze tak było jest i bedzie jeszcze gorzej.. ja sobie zdaje z tego sprawe...taka praca...


Policjant
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
normalna kolej rzeczy
popularnosc fora ma i swoje zle strony
tego nie zmienisz
a co do postawy do policji to pewnie ci co pisali stycznosci z policja nie maja ci co maja i mieli by pelne prawo do wyrazenia swojego krytycyzmu wzgledem tej skorumpowanej organizacji panstwowej glosu nie zabierali bo i po co
na ulicy widac kto ma racje i to wystarczy

____________________________________________________________________
...buhay ayuno, f.u.C.k matigas, mamatay kabataan...
____________________________________________________________________
himukin sa panhandler gumawa - lumitaw - ito tumaginting - likas na hiling˙˙˙˙arihan ____________________________________________________________________
..::Każda inteligentna forma życia jest swoim własnym absolutem, a nie mogą istnieć obok siebie dwa absoluty... ::..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1137 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13549
oj policjant pomyliłes sie bo gazik86 zapytał o rade dostał odpowiedz od stama i to on powiedział "wez ty wez"

nie wiedziałem jaki mam miec podpis to bede miał taki:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 9216 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30094
Policjant- a ja mam inne pytanie- jakie nastroje panują wsrod funkcjonariuszy po ostatnim zdarzeniu w Magdalence?
Ogólna demobilizacja?


Pozdrawiam- Dezir
----------------------------
"Musisz przełamać strach przed bólem, żeby ciężko trenować, a przecież musisz ciężko trenować. A kiedy mówię o ciężkim treningu, to mam na myśli naprawdę ciężki trening."
---Zamiast dawac soga wejdź na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka---

http://PumpingIron.w.interia.pl 

Pozdrawiam, Dezir - (były, więc nieoficjalny) moderator działu "Fitness"
----------------------------------------------
>> "TRZEBA BYĆ ZNAWCĄ, A NIE WYZNAWCĄ" <<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6464 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32949


.



West Coast N.I.G.G.A.Z
...::..-RoBeRt-..::...

Moderator na K**
http://komputery.katalogi.pl
Pozdrawiam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ludzie co wy gadacie, SFD to chyba najbardziej kulturalne forum w kraju, bylem i jestem zalogowany na kilkunastu innych i to co tam sie wyrabia przechodzi ludzkie pojęcie :) a te niby chamstwo na SFD to pieszczoty kochającej babci w porównaniu z tym co sie dzieje na innych forach.

Jesli spodobala ci sie moja wypowiedz,lub jesli znasz Leśniczego,wejdz na ta strone http://www.pajacyk.pl i kliknij na brzuch pajacyka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 993 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6011
Policjancie,jeszcze nie raz zostaniesz obrazony,bo na forum jest mnostwo cpunow,wystarczy pokrecic sie po Szatni,a jak wiadomo policjant to najwiekszy wrog cpuna.

Pozdrawiam.

TEXT MIESIACA:
"Miałem w ręku tablety antykoncepcyjne,podobno laski strasznie po nich tyja,czytałem skład to jest tam dużo hormonów,mozescie to brali?"
TEXT MIESIACA 2:
"prosze napiscie mi czy białko jest sterydem bo pewnien pajac wlasnie wmawia mi ze to steryd"

___I am as cold as icE___
Moderator Dzialu Kobiety,Alkohol,Zabawa i SEX

Pozdrawiam.
TEXT TYGODNIA:
"Mam pytanie czy grozi wylew oka czy cos takiego jak jest sie na cyklu metanabolu bo kumpel gadał że ponoć jego koledze z siłki sie to przytrafiło jak cisł se na ławce.
ja nie wiem ale ten kolega lubi czesto opowiedać bajki a wiec wole spytć."

Moderator Dzialu Kobiety,Alkohol,Zabawa i SEX

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja tam ******le policje ale na klate dobry jesteś.
ale co z tego jak policjant

-----====(D-B-Z-team)====-----
--= =--
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
moge się mylić ale patrząc w twój profil myśle, że jesteś jednym z tych frajerów---bo ogromny jesteś troszke ale i tak pewnie się wyżywasz na młodych----unas w mieście też paru takich jest---

-----====(D-B-Z-team)====-----
--= =--
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SKARGA

Następny temat

"Pulpit sterowniczy" modów

WHEY premium