SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Carbo Load PVL

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3868

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 2685 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 96609
znalazlem ale sklad ...taki sobie..

Dobry jest. Trochę węgli, hydrolizowane białko i leucyna. Absolutnie nic więcej nie potrzeba. Za to cenię CL, ich produkty mają mało składników, ale przynajmniej w rozsądnych dawkach, a nie żeby zapełnić listę składu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1688 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15962
tzn torrent wychodzi lepiej moim zdanie..

nadzieja jest zatapialna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
z potreningowych jeszcze anabolic halo muscletech
anabolic window nutrabolics

co do porcji GM to liczyłbym na stymulacje, pobudzenie
oraz zwiekszenie bilansu azotowego w organizmie co bedzie sie wiązało ze zwiększoną pompą
nie tylko cytrulina i arginina pompują :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1688 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15962
no betanina chyba tez nie ...a po zwyklym mono tez jest pompa wiec tak naprawde wszysto co ma kreatyne...a GM specjalnie wzialem po ze wszgledu na brak "pobudzaczy"

nadzieja jest zatapialna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
dlaczego? masz przeciwskazania zdrowotne z tytułu nadciśnienia?
nie obawiaj się - to pobudzenie o ktorym mowimy nie przełoży się na wzrost ciśnienia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1688 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15962
poczekaj bo sie pogubilem...mono bierzemy po wiec dlaczego GM mial by byc inne? kreatyna to kreatyna to i to uzupelni i przyspieszy regeneracje tylko w GM jest inna forma...

nadzieja jest zatapialna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
dlaczego GM mial by byc inne?
sprecyzuj bo nie łapie tego.

gm to prosty stak kreatynowy. nie tylko kreatyny...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1688 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15962
no chodzi mi o to ze tak naprawde to nic dziwnego w tym staku nie ma zeby sie nadawal tylko po...2 kreatyny betanina i tauryna no i tylozyny troszke....moim zdanie wlasnie dobrze nadaje sie po uzupelni poziom kreatyny tauryna w tym pomoze i zadziala antykatabolicznie w malym stopniu a tyrozyna zregeneruje ukl nerwowy ktory zostal troche zachwiany podczas treningu...ale zeby brac przed tez nie widze przeciwskazan... w przypadku gdy suplementacja polagala by jedynie na GM ...ale laczenie z Shogunem w jednej porcji...wybacz Pepo z calym szacunkiem dla Twojej osoby ale sie nie zgodze..

nadzieja jest zatapialna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1688 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15962
a mam jeszcze zapytanie ...jakbym kontynulowal redukcje na GM i SHotgunie + Venom to mialo by sens...? Oczywiscie +niezbedne dodatki..

nadzieja jest zatapialna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
wybacz Pepo z calym szacunkiem dla Twojej osoby ale sie nie zgodze.

i wlasnie o to mi chodzilo, ze jest wiele opcji i kazda moze okazac sie dobra. nie upieram sie przy swoim bo zdaje sobie sprawe ze jest wiele "szkół". wg mojej obserwacji przedstawiona przeze mnie propozycja dziala na mnie najkorzystniej.

co do redukcji to oczywiscie ze tak.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CLA - jak to dziala?

Następny temat

Trzeba czy nie??

WHEY premium