SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Capoeira

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1846

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 313 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5038
Witam. Skonczylem 19 lat i chce podjac treningi na sekcji capoeiry. Od zawsze mialem doczynia ze sportem jestem dobrze przygotowany kondycyjnie choc jestem slabo porozciagany jak dol tak i gore. Glownie z treningow chce wyniesc gibkosc i sie dobrze porozcigac? Czy ma to jakis sens? Glownie chodzi czy dam rade sie porozciagac i czy kregoslup wyrobi na treningach bo wczesniej nie mialem doczynienia z takimi "przeciarzeniami" kregoslupa.
POZDRAWIAM
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3325
Myślę że nie ma żadnego problemu. Jeśli tylko chcesz trenować to zacznij trenować. widziałem wiele starszych od ciebie osób które zaczynały treningi (a nie mieli wcześniej doświadczenia ze sportem) i dobrze sobie radzili. Rozciągnięcie i inne umiejętności przyjdą z czasem.
Pozdro!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 52 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 779
Włącze się w ten temat...

Czy zna ktoś sekcje Capoeiry w Katowicach (najlepiej południowe dzielnice)?
Z góry dziękuję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3325
Jest kilka grup w katowicach ale ja się orientuję tylko w sekcjach UNICARu.
http://unicar-capoeira.pl/
Na forum UNICARu znajdziesz więcej informacji o sekcji w Katowicach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 461
co do wieku kiedy sie zaczyna - nie ma ograniczen ja podjalem treningi majac 22 lata i jakos nie narzekam na kontuzje, a regularne treningi daja efekty nie tak widoczne jak w ieku 15-17 czy 19 lat ale daja.

Grupy w Katowicach: Artes da Gerais, ABADA Capoeira, Unicar, Officina da Capoeira, IUNA to najwazniesze wystarczy wpisac nazwe grupy w google i miasto. Kazda z tych grup posiada duzy staz i treningi sa prowadzone na dobrym powziomie (na pewno jesli chodzi o AdG,, Unicar i Abada)

][v][0z@R'||'

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pasy z pagonami.

Następny temat

najskuteczniejsza bron

WHEY premium