SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CYKL I PROŚBA O OCENĘ

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2821

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202674
panowie to co jest w trenadrolu zależy od partii...w pierwszych nigdy nie było czystego estra 4,9 który konwertuje do dienolonu więc na temat dawkowania produktu z kilo nie bądźcie tacy pewni ;)

Zmieniony przez - Lasix w dniu 2012-11-05 14:48:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 199 Wiek 3 lata Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8634
w moim jest 17b metoxytrienbolone.................tak przynajmniej na puszce pisze.......Lasix rozwiń temat jesli możesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 199 Wiek 3 lata Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8634
chemikiem to ja nie jestem ale estra 4,9 to chyba to samo co 19nor.......a 17b metoxytrienbolone to też to samo ??....czy po prostu chodzi o to , że w kapsie jest nie koniecznie to co na etykiecie ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202674
Z trenadrolem z kilo były problemy od samego początku a raczej z prawidłowym określeniem co siedzi w środku...nie wiem jak firma kilo tworzyła trenadrol ponieważ sami przesłali próbki trenadrolu do samego P.Arnolda który próbował przebadać substancję znajdującą się w kapsułkach i niestety nie osiągnął on jednoznacznego efektu (w sieci można znaleźć info na temat tego badania). Początkowo wydawało się że jest tam dienedion, który konwertuje do dienolonu lecz wyniki nie wskazywały na to jednoznacznie. Sprawa nie została do końca wyjaśniona...albo w środku był dienedion z domieszką trienedione lub samo trienedione ( konwertuje do trenbolonu).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 199 Wiek 3 lata Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8634
dzięki za odpowiedź..........jeśli dobrze rozumiem w przypadku występowania w kapsie samego trienedione 2kapsy powinny dać dobre efekty, jeżeli jest dienedion z domieszką trienedione efekt może być słabszy ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202674
dokładnie tak jak piszesz...ale Kilo to loteria, sam mam jedną starą partię i niebawem dorzucę do cyklu więc będę miał porównanie bo dienolon brałem już kilka razy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 199 Wiek 3 lata Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8634
super .........na prawdę dużo mi pomogłeś........trochę mnie dziwiło , że chłopaki piszą , że mnie nie klepnie bo czytałem sporo opinii na tym forum , że trenadrol to kozak....zacznę jednak dawkowanie od 1 kaps dziennie .........jak po tygodniu będzie lipa to przejdę na dwa...tak chyba będzie najrozsądniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202674
Chłopaki zakładają że jest tam estra 4,9 dienedion a w dawce 60mg to faktycznie szału by nie zrobił ;) ...mam znajomego, który podjadał trenadrol ze starych partii i był zachwycony, mówił że takiego ubicia i separacji nie miał nigdy wcześniej. Byłem zdziwiony bo jakiś czas temu myślałem że tam jest dienedion, który używałem i to w znacznie większej dawce i aż takiego szału nie było...po tej akcji zacząłem szukać info. na temat trenadrolu i znalazłem artykuły Patricka Arnolda na ten temat co dało mi lepsze rozeznanie. Kilo robiło tyle wałów, tyle razy zmieniali zdanie co jest w środku, że do końca nigdy nie można być pewnym co tam siedzi.

ps. ja również zakładam że mam tą dobrą serie :D

Zmieniony przez - Lasix w dniu 2012-11-05 16:06:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 199 Wiek 3 lata Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8634
ja kupowałem chyba z rok temu ten trenadrol.......leżał w szufladzie i czekał....aż się doczekal :)...........mam nadzieję , że będzie git.....a co myślisz o odbloku po cykle na trenadrolu i epi ??? czytałem relacje o kurczeniu się jajek więc na wszelki wypadek zaopatrzyłem się w hcg ,mam też clom , tamox i kilka boosterów testa......wolę być przygotowany.......h-drol też miał nie blokować, i faktycznie za pierwszym razem nie zblokował , za to za drugim już mnie zaskoczył.....generalnie nie byłem z niego zadowolony......siła szła ostro w górę za to wygląd nie bardzo.....dla mnie dużo lepsze okazało się epi....mam nadzieję , że w połączenie z trenem będzie lux :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202674
Zawsze używałem cloma i nolvy ale od niedawna zacząłem przeprowadzać pct z użyciem dobrych boosterów i innych zabawek na czym wyszedłem zdecydowanie lepiej tzn. zdrowiej. Daj znać jak zaczniesz lecieć z tym trenadrolem...ja ruszam za tydzień.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CIDOTESTON na pierwszy cykli i kilka pytań

Następny temat

Krew w strzykawce

WHEY premium