SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CO IM WALI ???

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3054

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Majma i kilka innych osób ciągle piszą że ja i _jaja_ to ta sama osoba na podstawie takiego samego IP które jest dlatego żę mamy z jednej kawiarenki. Piszą że ja coś rysuje, szybko wchodze na drugiego użytkownika, pisze że fajne i daje sobie soga. A to wcale nie tak. _jaja_ to poprostu mój kumpel z klasy i tyle. A to że mamy podobne wymiary i zainteresowania, to nic takiego, bo jesteśmy przeciętnego wzrostu i budowy. A to żę interesujemy się obydwaj piłką nożną to chyba normalne, bo w naszym wieku to prawie każdy się tym interesuje. A poza tym właśnie głównie ze względu na dział piłka nożna wchodzimy na to forum, no i ja jeszcze czasami wchodze do DLA ZUPEŁNIE ZIELONYCH i często do szatni.
Niech ktoścoś z tym zrobi bo nie chce żebym był później cały czas uważany za d****a który sam sobie daje sogi. A to że _jaja_ pisze prawie zawsze w tematach w których ja sie wypowiedziałem, to dlatego że zawsze chce mnie we wszystkim przewyższyć i pokonać. Bierze pewnie w wyszukiwarce, patrzy gdzie cośpisałem i tam odpisuje, byle by napisać coślepszego ode mnie. A to z tymi sogami co niby daje je sam sobie, to kompletny d****izm.

JESZCZE RAZ POWTARZAM NIECH KTOŚ COŚZ TYM ZROBI.
Jak _jaja_ będzie to sobie pogadamy może wszyscy razem.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Usunięty przez dE^SiRE za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1932 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 34966

....:::KOЯN:::....
....:::SliPKnoT:::...
βЦςЂέЯЈЄ
[baby to chóje] SZEF !

...
Napisał(a)
Usunięty przez dE^SiRE za pkt 4 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Usunięty przez dE^SiRE za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1932 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 34966

....:::KOЯN:::....
....:::SliPKnoT:::...
βЦςЂέЯЈЄ
[baby to chóje] SZEF !

...
Napisał(a)
Usunięty przez dE^SiRE za pkt 4 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 8354 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 59852
w 2 postach wyjaśniałem o co chodzi, tu już nie będe

Pozdrawiam
Mateusz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Prawda coś wam odwaliło że jestesmy z jednego miasta i mamy podobne IP 192.168.12. ? no tam gdzię ? to to każdy ma inny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hej kaszanomen to w tym ostatnim to ty coś pokręciłes chyba ty chcesz byc lepszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"A to wcale nie tak. _jaja_ to poprostu mój kumpel z klasy i tyle" - kaszana

"Prawda coś wam odwaliło że jestesmy z jednego miasta " - jaja

Buihahhahahah
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
>> Prawda coś wam odwaliło że jestesmy z jednego miasta i mamy podobne IP >> 192.168.12. ?

To Twoje IP ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No jeszcze czego mam dać mój IP a i tak znacie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Widzę podwójnie %-)

Następny temat

BAN dla użytkownika...

WHEY premium