SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CLOMID BRANY BEZ POTRZEBY 25TABLETEK 50MG

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 654

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

21

Waga

86

Wzrost

179

Obwód ramienia

Obwód klatki

Obwód uda

Obwód talii

Staż na siłowni

5l

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

dobra

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

0

Opisz swój plan treningowy

jak chcę

Cel cyklu

brak

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

brak

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

15

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

tycia

Stan zdrowia

dobry

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

brak

PPM (podstawowa przemiana materii)

2500-300

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 125 Wiek 22 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 637
Nie mam badan z przed cyklu i dlaczego slabo skoro wszystko w widełkach nie rozumiem, ręce opadają, masakra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 95474 Napisanych postów 365868 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1673150
No właśnie ręce opadają na Twoje lekkomyślne podejście
Brak badań przed cyklem
Cykl bez sensu
Później ładowane kolejne leki na pałę
A teraz nie potrafisz zrozumieć że wyniki są jeszcze przekłamane przez leki które brałeś i jak powtórzysz badania to będą dopiero wyniki realne jakie masz
Kupienie testa za 100 to nie jest cały cykl otoczka kosztuje duuuuzo więcej, napisałem ile po clomie powtórzyć badania i będzie czarno na białym
Może nie spadną a może polecą na łeb na szyję i będzie blok

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 125 Wiek 22 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 637
Ale przecież jak robisz odblok po clomidzie, to go potem odstawiasz i to powinno wrócić do homeostazy, bądź poziomów odpowiednich, to dlaczego w mojim przypadku ma spaści
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 125 Wiek 22 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 637
Możesz powiedzić czemu słabe są te wyniki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 95 Wiek 38 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 14894
Jak masz widełki LH, FSH od 1 do 11/12 a twoje wyniki są w dolnej granicy to dobrze nie jest.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 95474 Napisanych postów 365868 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1673150
Ron321
Jak masz widełki LH, FSH od 1 do 11/12 a twoje wyniki są w dolnej granicy to dobrze nie jest.


Dodatkowo jeszcze działają leki które wpływają na wyniki badań, czyli raczej bankowo będzie gorzej
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 125 Wiek 22 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 637
A wiecię że jak jest test wysoko to lh i fsh się nie produkuję ??? Bo nie ma potrzeby żeby się wydzielać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 125 Wiek 22 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 637
A co mam zrobić jeśli test będzie w dole np bo nic innego nie bedzie w dole, brać w tedy clomid?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 95474 Napisanych postów 365868 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1673150
Najpierw zrobić badania a później dobrać leki inhibitory/hcg/hmg/sermy itd pod wyniki badań, lh I fsh lezybjak wbijasz syntetyka z zewnątrz (testosteron)w skrócie i tak wiemy ponad 30 lat jestem na saa
2

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 125 Wiek 22 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 637
@Lodzianin1 Ale ja tu nie byłem na saa i po konsultacji z lekarzem powiedziałem że lh i fsh nie wydziela się po test jest wysoko a nie byłem na żadnych środkach. PS co to jest hmb??? znam tylko tamox clom hcg.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ostaryna lub cardarina w schizofrenii?

Następny temat

Prolaktyna i estrogen

forma lato