SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CLOMID / SAA = KOSZMARY ? :D

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4097

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
miewacie koszmary na clomidzie? lub ogolnie na SAA zauwazyliscie niespokojne sny?

ja pamietam na pierwszym cyklu metan/enan/deka jak zapodawalem przed snem metan mialem jakies chore sny..

na ostatnim cyklu oma/bold/deka/wins/t3/effi/sally jak dodalem ketotifen przed snem to mialem konkret HALO besskitu tak sie wystrachalem, ze poszedlem spac do innego pokoju przy wlaczonym TV SICK! ;/

Zmieniony przez - e-lite w dniu 2005-07-27 00:24:39
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 385 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 26610
U mnie odpowiedz 2. Wszytko jest ok

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2725 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9211
all ok, elitek odstaw drugsy , nie ogladaj kina nocnego , horrorow z wypozyczalni i bedzie si.

spec w dziale doping nowy w dopingu? -> http://www.sfd.pl/temat204851/
------
Kobiety przychodzą i odchodzą - mięśnie zostają

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1079 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15937
****a nie w to kliknalem co chcialem ;/

u mnie po clomidzie wszystko si, wieczorem tylko migawki w oczach

>>> doradca w Dopingu <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
kilka lat wstecz nie zdazalo mi sie snic o niczym innym jak tylko i zabijaniu, walce, litrach krwi, trupy, wojna etc. po dis dzien nie mam poojecia dlaczego jetsm taki

ale wracajac do tematu, od jakiegos czasu zaczalem koxowac wiecej i sny jakos ustapily, takze jezeli o mnie chodzi to od saa cze serm nic mi nie jest

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
a co do migawek, na clomidzie mialem straszne matrixy , syfy i depreche, wiec clomidu nie tke juz nigdy,
ale co zauwazylkem zdaza mi sie miewc czasem wieczorami te same "zaluzje " w oczach co na clonie, zadko ale bywaja

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2725 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9211
mnie zaburzenia wzroku roz***aly na maxa , balem sie ze zostana. Do tego czytalem ze clom moze na stale uszkodzic wzrok. tj jesli dobrze pamietam pogorszyc.

Teraz wezme clom ale mniej => nolve polece jako podklad PCT

spec w dziale doping nowy w dopingu? -> http://www.sfd.pl/temat204851/
------
Kobiety przychodzą i odchodzą - mięśnie zostają

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
jak sie okazuje najwiekszy wplyw moze miec tren http://67.18.108.244//showthread.php?t=183518 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2531 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15886
trena to wiadome

a co do koszmarów to ja je mam cały czas

edit : co do halucynacji to mogą je powodować wszystkie środki silnie wpływajace na przysadke , wydaje sie to nieprawdopodobne ale jednak , tak wiec można dorzucić bromokryptyne

Zmieniony przez - Krzabr w dniu 2005-07-27 01:49:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
na SSRI mialem takie chore sny że ayuto
i to takie realne i trudno sie z nich wybudzić aaaaaaa
byście sie zsikali w majty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1903 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 46060
ostatnio rzadko sypiam, więc jest si
a tak fogle to jest wszystko jak najbardziej ok ! jak dla mnie to raczej wpływ pozytywny =] [wieksza ilosc tescia, podniesione libido i te sprawy ]

Zmieniony przez - kowatschoo w dniu 2005-07-27 03:18:35
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pak

Następny temat

Choroba

WHEY premium