SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CLENBUTEROL - nie działa?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 16163

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94922 Napisanych postów 364911 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670432
sally tez jest dobra,jak bedzie dieta i kręcone aero to też zrzucisz.bez tego ani rusz.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 27 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 461
ja dziś 3 dzień i w takim razie 3 tabsy (40) zobaczymy co się będzie działo własnię zarzuciłem jak wróce z siłki zdam relacje ;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 273 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3666
Jak to co będzie się działo xD Gorąco będzie się działo, ale dorzuć dobie te rozgałęzione aminki i wit z min. Naprawdę polecam.

[ Volenti non fit iniuria ]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 20 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 200
dzięki bardzo Phobos.cz dokoncze ten cykl potem 2tygodnie off na yohambinie potem wszamie reszte clenu i ogólnie to zdam relacje bo może faktycznie niemam teraz skutków ubocznych jak na początku a facik leci dobrze by było

ADELAN

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 20 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 200
no i koniecznie zdaj relacje Phobos.cz jak cię to porobiło na siłce

ADELAN

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 27 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 461
szczerze to jakoś dziś bez rewelacji . nogi mi sie strasznie trząsły ale jeżeli chodzi o potliwość to minimalna na TSE była większa.. jutro zarzuce 4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 20 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 200
ja godzinke temu zarzuciłem sobie 3 i do tego 2dyma-burn xtreme tego starego białe tabsy bo wynorałem z szafy resztki po poprzedniej redukcji i powiem ze mnie jara od środka nie żle grzeje i łapcie zaczynaja drgać wiec zbieram się na siłke po postaram zdać relacje jak się nie za jade :)

ADELAN

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 695 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28933
sporo zależy od diety. jak węgle nisko to nie grzeje a i telepań mało. kurcze za to sie powinny pojawiać normalnie jeśli bez dodatkowej suplementacji magnezu i potasu

ziomus polej ,jordan gouda jordan gouda wodna wodna wodna wodna zbliza sie koniec chlodna bomba bomba bomba - k***A ZASNOLEM !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 27 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 461
biore magnez i multi witamine , potasu nie mam . Jutro biore 4 więc wyjdzie mi 160 mcg zobaczymy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
eugeno
sporo zależy od diety. jak węgle nisko to nie grzeje a i telepań mało. kurcze za to sie powinny pojawiać normalnie jeśli bez dodatkowej suplementacji magnezu i potasu


Nie do końca. Jestem na CKD ( bez węgli ) i po clenie balcana ręce mi się telepią jak alkoholikowi. Tydzień na 40 mcg, drugi na 80 mcg i teraz leci 120 mcg.. Cały czas klepie.

Zmieniony przez - kowal997 w dniu 2013-02-21 17:47:29
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Prop 75mg

Następny temat

co na początek?

WHEY premium