SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CLENBUTEROL - nie działa?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 13034

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 114
Witam serdecznie!

Przejdę od razu do rzeczy. Dodam na wstępie, że to mój pierwszy kontakt z tymi środkami.

Brałem 1 tydzień clenbuterol chiński 0,04, doszedłem do dawki 160mcg i nic nie kopało, zero skutków ubocznych, nie było trzęsienia się łap itp

Pomyślałem więc, że towar to totalna wyebka i kupiłem clenbuterol balkan , sprawdzałem kody na blaszkach i wszystkie się idealnie zgadzają na oficjalnej stronie. W dodatku inne osoby z tego samego źródła miały drżenie rąk, podwyższoną temp itd.

Dzisiaj doszedłem do dawki 160mcg i nie mam praktycznie żadnych skutków ubocznych. Temperatura 36.1 i drugi pomiar 36.6.

Jedyne co odczuwam to lekkie pobolewanie głowy i nudności, ale to raczej placebo?

Co mam zrobić w takim przypadku? Towar nie jest na 100% felerny, gadałem z gościem co też się zna na tym, to mówił, że są takie "typy", które nie odczuwają w ogóle sajdów clena.

Proszę o odp.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 61803 Napisanych postów 321709 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1534354
polacca
witajcie,
biorę 80, oprócz "rączek" nie mam żadnych efektów, mimo, ze czytałam, iż będzie się ze mnie lało i będę śmierdzieć :) Waga powoli spada, ale to pewnie raczej dzięki diecie niż samemu clenowi, bo w okresach przerwy między cyklami spada w tym samym tempie. Czy powinnam zwiększyć dawkę?
Dziękuję

no to się głupot naczytałaś
załóż swój temat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 261 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3922
Tak jak wyzej, kogos robia 2 tabsy niemiloserdnie a kogos 4-5 tabsow ani troche nie ruszaja. Taki srodek. A efekt jakis byl na wadze? Mimo ze sajdow nie bylo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 114
Biorę BALKANA od czwartku (tj4 dni), zacząłem od dawki 40mcg/80mcg/80mcg/120mcg/160mcg - DZIŚ. Waga się nie zmieniła jak na razie.

Zmieniony przez - dams89 w dniu 2012-03-26 18:28:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 224
to jak nie czujesz 160mg to coś z Toba nie tak ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
A co może być nie tak? Jestem z planety małp?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
to zależy też od wagi , ale clen bałkana u mnie zbiera pozytywne opinie juz przy dawkach 120mcg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
90kg mam.
Mr.Ban dobrze napisał i mnie rozumie w tej kwestii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
a czy ja mowie że nie rozumiem ? clen na każdego zadziała inaczej , niektórch i 200mcg nie bedzie czuł działania ale efekt bedzie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 236 Napisanych postów 10301 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 77546
mnie 80 teraz telepie i juz lepiej mi sie biega..Biore balcana wlasnie

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
bałkan klepie jak należy , nikt nie nażekał do tej pory
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Fakt, ale chyba są takie przypadki jak moje. Nie wiem panowie co zrobić? Warto walić dalej?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Prop 75mg

Następny temat

co na początek?

nutloveb