SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CLENBUTEROL - nie działa?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 16128

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 27 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 461
ja dziś biore 2 dzień DB Pharme 40 mcg i też myślałem że 0 efektów , ale na treningu myslalem że serce mi wyskoczy podczas aerobów i konkretnie się też lało ze mnie robiąc plecy.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 20 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 200
No a ja wszamałem dziś 240mcg trening był taki sobie może troszku podniesione ciśnienie nic po za tym a aero po siłce to myślałem ze nie dam rady i tylko 30 min dałem rade potliwość taka sobie lać się zemnie nie lało to na spalaczach bardziej zlany byłem i 45min lekkim dydkiem robiłem

ADELAN

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 20 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 200
no i ja miałem pierwsze 4 albo 5 dni takie loty a teraz tak jak by mnie wcale nie ruszało i myśle czy sens to brać dalej i czy da to jakieś efekty
1

ADELAN

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 27 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 461
dokończ cykl chociaż te 2 tyg. Może nie masz skutków ubocznych ale fat leci, a mam pytanie takie off topic moge Clena połączyć z BCAA??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 273 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3666
Możesz łączyć z bcaa dorzuć też sporą ilość witamin oraz minerałów

[ Volenti non fit iniuria ]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94288 Napisanych postów 364197 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668371
patrząc po relacjach to mam wrażenie że ostatnio w tych clenach to nie ma clenu tylko jakaś dosypka jest.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 134
czyli lepiej kupić jakiś termoslim czy coś podobnego niż szukać tego clena ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94288 Napisanych postów 364197 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668371
nie chcę nikogo w błąd wprowadzać,daawno żadnego clenu nie brałem,tak więc nie podpowiem.Ale patrząc co się dzieje po niektórych clenach to dziwna jazda,może salbutamol lepiej

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 27 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 461
Clenbulol jest podobno dobry , koleszka zwalił na tym 12kg w 10 dni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 273 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3666
myślę, że działać działa, bo klen nie jest aż taki drogi żeby pakować ścierwo do niego. Mój klen z Balkana, aż tak nie wali ( zapięta dieta, spore ilości witamin, minerałów, nawodnienie ), a jednak robi swoje. Dla porównania na początku cyklu nie dawałem aż tylu witaminek to przy dawce 80 mcg czułem się jak w epilepsji ^^

[ Volenti non fit iniuria ]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Prop 75mg

Następny temat

co na początek?

WHEY premium