SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CKD brak rezultatów

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3853

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 156
nie zamierzam. jestem w sekcji smoczych łodzi. musze mieć siłę. nie będę się odchudzała idiotycznie. dzięx za rady :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 156
znow 0,5kg wzrost. nie rozumiem. bujam sie od 1,5 tyg. zrzucilam nadwyze po ładowaniu i waga ciagle w tych samych okolicach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 156
staram sie mowic sobie, ze organizm musi przywyknac, ale wiecie głupie myslenie podpowiada by jesc mniej. moze wtedy cos spadnie. przekonajcie, ze jesli jem wg wyliczen: kcal, BTW to efekty musza przyjść. Zniechęcam się :( Najwiecej spadło gdy tłukłam karkowke 4 razy dziennie 7 dni w tyg ale to było straszne. Czy tylko takim sposobem schudnę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1285
Jestes w gorącej wodzie kąpana.. Tez jestem na CKD,od miesiaca i 1 tyg i waga spadla tylko o 0.5kg,co nie znaczy,ze nie chudne,bo w pasie spadlo 4cm. Zacznij sie mierzyc,bo waga to strasznie słaby odnosnik,a juz nie mówiac o CKD,gdzie przy takiej diecie waga bardzo sie waha. Ciśnij dalej planem i nie myśl tak obsesyjnie o diecie i wadze,bo sie wykonczysz psychicznie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 156
dzięki lash. taki mam plan. cisnac dalej :) wiadomo, ze w gorącej. nic tak nie dopinguje jak rezultaty. troche sie zniechecam, bo czytalam, ze na CKD efekty sa spektakularne i b.szybkie. ze tłuszcz wrecz sie pali na człowieku. to sa opinie z tego forum. no wiec wiesz.. ale spoko. dieta mi pasuje, nie meczy mnie wiec pociagne na niej tyle ile bedzie trzeba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 234 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7981
po moich doświadczeniach z CKD powiem tak ...mniej wy********ne a będzie CI dane ..., jak jadłem jak Bozia przykazała to efekty były takie sobie - a jak wrzuciłem na luz i rąbałem śląską podwawelską , wszystko co tłuste to zaczęła pojawić się krata na brzuchu - rób swoje , a efekty przyjdą same . Przedmówca ma racje nie waga jest wyrocznią estetycznej sylwetki - wolę mieć 100 kg kratę na brzuchu i żyłę na bicku niż bojler na brzuchu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 156
:D haha ja też, ja też, i ja i ja cytując klasyka ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 156
hmmm szczerze to odchudzam sie z koleżanką i o niczym innym nia gadamy tylko o CKD. jakos ze na polskich stronach inf jak na lekarstwo to czytam juz strony zagraniczne. cuda wianki. trochę już rzy...m tym, ale wiecie perfekcjoniści tak maja ;) dobrze usłyszeć, że nie tędy droga. lepiej mniej perf3kcyjnie a na dłuższa mete.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 561 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14924
Bialko okolo 1g na kg wagi, ketoza sama w sobie bedzie antykataboliczna, wegle okolo30g i reszta tluszcz, zeby go podbic zaden problem
olej kokosowy, wiorki, awokado maslo
Waga sie nie sugeruj bo po ladowaniu uzupelniasz glikogen a nie fat wiec wahania sa normalne
I ja ladowalbym raz na 10 dniniena 7

Nie jedz byle czego byle tlusto, na ckd szczegolnie trzeba zadbac o dobor produktow zeby uzupelniac witaminy, mineraly i mimo wszystko blonnikatez powinno troche byc wiec nie rob z organizmu smietnika bo moze i na zewnatrz efekty beda paradoksalnie nieco lepsze ale w srodku bedzie coraz gorzej a nie tedy droga

Cierpliwosci i wytrwalosci, ckd to nie zaden cud, ktory zmieni cie w miesiac



Zmieniony przez - Artur1987 w dniu 2016-02-12 13:01:49

Zmieniony przez - Artur1987 w dniu 2016-02-12 13:06:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 234 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7981
życzę powodzenia w ustawieniu białka na 1 g/ kg mc :) wyjdzie 200 g mięsa na dzień a reszta to olej lub smalec
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do konsultacji

Następny temat

redukcja - pomocy

WHEY premium