SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Córeczki Colemana na ringu (SPOILER)

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7065

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
No właśnie, chciałbym dowiedzieć się, co wy sądzicie na ten temat.

Moim zdaniem bardzo nieodpowiedzialnie postąpił. Pokazanie dzieciom jak tata zarabia na życie tym razem nie było dobrym pomysłem i sam Mark powinien był przewidzieć taką sytuację. Dobrze, że Fedor nie spuścił mu manta na 100% możliwości, bo córeczki zapewne na dużo dłużej zapamiętałyby zmasakrowaną twarz ojca...

Nie wiem, czy widzieliście jeszcze co działo się po walce, po wejściu córek na ring, jak Mark zadał dwa ciosy w twarz Fedora, aby pokazać córeczkom, że Pan, który właśnie go pobił to naprawdę sympatyczny facet... Naprawdę żałośnie to wyglądało i nie chodzi mi o samo zachowanie Marka (tzn. te ciosy), ale o to, w jaki sposób musiał przekonywać własne dzieci, że Fedor to nie jakiś kat, który go pobił, a po prostu kolejny przeciwnik, z którym miał się zmierzyć.

Dla tych, którzy nie orientują się, o czym mówię, dwa gify, które powinny rozjaśnić sytuację:
http://i40.photobucket.com/albums/e244/shunK-1fans/Martial Arts Gifs/08-Coleman-cheapshots.gif
http://i40.photobucket.com/albums/e244/shunK-1fans/Martial Arts Gifs/08-Coleman-Fedor-kids.gif

Czekam na wypowiedzi.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 481 Wiek 84 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4533
Oglądałem film dokumentalny "Mark Kerr - The Smashing Machine" i wśród kolegów Kerra jest m.in. Rutten, i Coleman, który krytycznie, tonem mentora, wypowiada się o tym, że na walki nie wolno zabierać nikogo z rodziny(tu konkretnie Coleman jedzie Kerra, za to, że jego panienka musiała oglądać jego przegraną walkę).
A co sam odwalił, to widać...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647


...

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647


...

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1829
Zgadza sie, to jest jedna strona medalu, a druga, to jednak niepotrzebnie ida takie sceny w swiat i tylko utwierdzaja niektorych, jakie to wszystko brutalne i jak na to reaguja dzieci itd. Dobrze, ze u nas tego nie puscili.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Pomyślcie jak postąpił Lebanner - zabrałswoją córkę na finały i dostał oklep od Aertsa, który jest dla jego córki "przyszywanym" wujkiem
Potem te pytania: "Tatusiu dlaczego biłeś się i kopałeś z wujkiem, czy już nas nie lubi?"

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 857 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13927
Zgadzam sie z Tobą Saib. Moim zdaniem nie powinien robić takiej szopy i w ogóle te dzieciaki wygladają mi na zbyt młode zeby patrzeć jak tata sie pierze. Jednak na tych gifach nie widać zeby dziewczynki bały sie Fiodora, nawet sie uśmiechają, ale... :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1435 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7041
Hmm...mieszane mam tu uczucia. Z jednej strony nikt nigdy nie udowodnił, że pokazywanie takich rzeczy dzieciom wpływa na nich negatywnie (wcale tak nie musi być), a z drugiej strony może rzeczywiście nie jest to zbyt pożądane, by córki (tak młode zwłaszcza!) oglądały zmasakrowanego tatusia "w pracy". Sam nie wiem co o tym sądzić...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
Uśmiechają się, bo tatuś daje w pysk złemu Panu, a tak się go boi i nie oddaje.

Jeszcze jedna sprawa, wiecie jak jest w USA - propagandy anty-MMA są na 'porządku dziennym'. To właśnie takie sceny imo mogą podsycać zapały ludzi, którzy nie rozumieją tego sportu i lubią się do***ać.

Zmieniony przez - saib__ w dniu 2006-10-23 20:20:48

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2261 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11093
...ciesze się saib że poruszyłeś ten temat, bo osobiście jako kobieta i studentka pedagogiki/resocjalizacji uważam że to była porażka ...to jest powiedzmy "zabawa dla dorosłych" i dzieci absolutnie nie powinny tego ani oglądać w tv... /dlatego zrozumiałe są pózne godziny puszczania gal w tv-tak powinno być!/ ...a już na pewno nie powinny siedzieć na widowni podczas gal mma...mimo że ich tatuś sie tym zajmuje...dzieci kiedyś podrosną i wtedy można im to jakoś tłumaczyć...nie wiem kto doradził Colemanowi żeby tak postąpić, ale było to absolutnie niepotrzebne...

p.k.u.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1829
Na GIF'ach to jest light'cik i juz sie wyplakaly. Corki ryczaly, wrecz szlochaly. W dodatku bylo slychac wzmocnione przez mikorofony w calej hali oraz w TV jesli live poszlo w swiat. Ja widzialem to na MMA-TV.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2261 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11093
"Corki ryczaly, wrecz szlochaly." ......... dokładnie, porażka poprostu

p.k.u.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

chcem zacząć

Następny temat

PRAWDZIWE wypłaty zawodników po Pride 32!

WHEY premium