SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Być moze Ciekawa propozycja!!

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5933

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1537 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10309
Osobiście chciałbym zeby SDW zastanowiło się nad wprowadzeniem plakatu do swojego miesięcznika chodzi mi o serie plakatów z zwycięscami MR Olympia
Co miesiąc kolejny zwycięsca moim skromnym zdaniem zwiększyłoby to popularnośc gazety a osobiście miał bym plakaty ich wszystkich format A3 byłby dobry co o tym mysli szefostfo gazety!

..........:::::::::W Życiu Spotyka Nas Jedynie Tylko To Co Jesteśmy W Stanie Znieść!!::::::::.........
[ON]

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9813 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 111035
za

pozytywny jak HIV

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 3579 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43326
Jak najbardziej za. Niekoniecznie MR O. ale jakies fajne plakaty by sie przydaly, takie klimatyczne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1537 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10309
Na poczatek akurat po kolei wsztstkich zwycięsców MR.O dodam ze moim ulubionym był Frank Zane

..........:::::::::W Życiu Spotyka Nas Jedynie Tylko To Co Jesteśmy W Stanie Znieść!!::::::::.........
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja także ZA.

edit: SOGI dla powyższych. Znajcie łaskę pana

Zmieniony przez - kwiatula16 w dniu 2006-10-03 19:57:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
nie wsazystko na raz spokojnie.. bo nie będą wiedzieli od czego zacząć./

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9813 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 111035
Nie mam swojego zdania jestem idiotą (1 osoba) ciekawe kto??

pozytywny jak HIV

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51769 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349984
seba_kzn ?

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 710 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18542
Jak najbardziej za, myślę, że plakaty zwiększyłyby nakład chociarz nie jest to takie proste...
Ciekawe co ekipa z SDW powie

Jestem obcy
Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
A ja mysle ze latwo powiedziec, myslicie ze te plakaty by sie braly z powietrza?

Dodatek=zwiekszenie kosztow produktu
Wiadomo z nieba im nie spadaja te plakaty.

A pozatym to taka tylko opinie bo i tak nie kupuje tego/ nie zamierzam kupowac
A jak juz plakaty to z arnim to moze kupie 1 numer- ale i tak nie wiem po co mi, juz lepiej rokladowki weidera.

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1537 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10309
Ciekawe kto nie ma swojego zdania heh 2osoby!

..........:::::::::W Życiu Spotyka Nas Jedynie Tylko To Co Jesteśmy W Stanie Znieść!!::::::::.........
[ON]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Magazyny i Czasopisma w klimatach kulturystycznych.

Następny temat

Fajny art. dot. siłowni :-)

WHEY premium