SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bulldogs gi

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6846

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 595 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7766
Witam! tak jak w temacie poszukuje gi bulldogs znalazlem je na stronce mmamaniak, ale maja małe rozmiary A1;/ poszukuje A3, znacie jakas stronke gdzie beda one dostepne??? najlepiej Polska, ze wzgledu na kurs walut... a moze ktos z was posiada jakies dobrej jakosci gi???
Pozdrawiam!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Proszę o kontynuowanie dyskusji dotyczącej gi w tym temacie:
https://www.sfd.pl/GI/JUDOGA_WSZYSTKIE_PYTANIA_TYLKO_TU!!!!!!!!-t451347.html 

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1731 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8943
https://www.sfd.pl/GI/JUDOGA-WSZYSTKIE_PYTANIA_TYLKO_TU!!!!!!!!-t451347-s6.html

Rebel, Atama Mundial, Gameness, Venum, Koral. Vulkan

Pure Guinness

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 595 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7766
sorka,ze nie umiescilem tam zapytania... podejrzewam ,ze wymienione niektore;> marki sa dobre...
ale chodzi mi glownie o bulldogi... czy ktos moze wie gdzie ja zakupic??? bo szukam,szukam i nic;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1731 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8943
http://www.brazilianfightwear.com/store/stores_app/Browse_Item_Details.asp?shopper_id=604389115836043&Store_id=117&page_id=23&Item_ID=2182

Szukałem w necie, ponoć różnica z Koralem polaga na tym, że Bulldog nie jest obkurczany przed szyciem, więc troche inaczej sie dobiera wymiarówkę.

Co do zakupu kimon e Polsce to z tego co wiem, to sklepy na tym b mało zarabiają więc nie maja cisnienia na sprowadzanie nowych modeli. Ja bym poczekał do września - wraz z początkiem sezonu pewnie coś sprowadzą :)

Pure Guinness

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 595 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7766
A widzisz dzieki za porade... do wrzesnia jeszcze jakos przetrzymam;) a jak cos Ci sie rzuci w oczy to mozesz link podeslac;)
z zagranicznych stron raczej nie bede sciagac ,bo raczej przelicznik jest taki sobie i jeszcze przesyłka;/
Dzieki i pozdrawiam!

Zmieniony przez - stary_wuja w dniu 2009-08-09 22:09:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 290
Witam

Co do gi Bulldoga to nie planujemy w najbliższym czasie sprowadzić tego produktu. Z czystym sumieniem mogę polecić gi Koral Light. Jest droższe ale zapewniam, że warto dołożyć te 100zł. Koral Light to w tej chwili najlepszy produkt w kategorii lekkich kimon na świecie. To co wyróżnia je z pośród innych kimon to typ plecionki. Koral zastosował plecionkę typu Rip Stop, która charakteryzuje się lekką wagą przy zachowaniu dużej wytrzymałości. Kołnierz oraz poła w tym gi są identyczne jak w modelu MKM więc bardzo solidne. Jedyny mankament, który mi troszkę przeszkadza to dość lekkie spodnie.

Osobiście uważam ten produkt za rewolucyjny i wyznaczający nowe trendy w produkcji kimon do BJJ. Przewiduje, że niedługo większość firm będzie produkować kimona tą metodą.

PS. Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że kimono jest lekkie i mało wytrzyma. Jednak jesteśmy tak pewni jakości tego produktu, że dajemy 3 miesiące absolutnej gwarancji. Gdy w tym okresie coś się stanie z gi to zwrócimy wszystkie koszty oraz jako zadośćuczynienie dorzucimy prezent niespodziankę z naszego sklepu.

Pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
mmaniak_co, a możesz mi napisać,ile waży to gi? jakiś taki rozmiar na 170cm, bo szukam jak najlżejszego gi, żebym nie musiała zbijać na zawody albo żebym zbijała jak najmniej, a waga gi jest dla mnie bardzo ważna.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 595 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7766
saida wagi masz podane na ich stronie... jak dobrze pamietam to chyba 1,2kg,
co do gi to chyba jednak wybiore z dwoch marek gamness albo koral, jak narazie bardziej podobaja mi sie gamness pearl;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 206 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24202
Najlzejsze jest vulkana. wazy 1,3 i wizualnie moim zdaniem jest fajniejsze od korala light, ktory wazy 1,6. poza tym w promocji na takedown gi vulkana stoi 50 zl taniej.

100% Jiu Jitsu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 595 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7766
jak macie jakies linki do stron gdzie sa bulldogi albo gamness to mozecie podrzucic!
a i faktycznie 1,2 waza Vulkany pomylilo mi sie;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1731 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8943
Gameness jest latwo dostepny. Otwarli ostatnio nawet własny sklep na Europe.

Pure Guinness

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

De la Hoya wraca na ring !!!

Następny temat

Box/ kick-box?

WHEY premium