SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bulldogs gi

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6837

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 206 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24202
10 dolcow stoi przesylka z bfw1.com . ceny sa dosc wysokie ale wybor mega wiekszy niz w polsce. rebela nie kupuj bo to syf straszny, za krotkie spodnie za dlugie rekawy i ogolnie szybko sie psuja.

100% Jiu Jitsu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 233 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6933
co byście polecili kupować za ok. 3 stówki ?

Zmieniony przez - BST_Bjj w dniu 2009-08-18 21:44:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 206 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24202
za 3 paki nie kupisz porzadnego gi w polsce. dodaj jeszcze pol tej kwoty i mozesz sie rozgladac za czyms fajnym

100% Jiu Jitsu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 233 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6933
Dzięki Lootpack
w sumie masz racje pooszczędzam jeszcze i poszukam jakiegoś Keiko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 290
Kimona Keiko będa u nas w granicach tygodnia.

Pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 595 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7766
jak sie pojawia to daj znac tu na forum...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 233 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6933
dalej będą w cenie 399 zł?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
JacekWróbe COPACABANA KONIN
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 425 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 644
Cześć
Ja używam kimona C2F i powiem szczerze: lekkie, trwałe z fajnym krojem. Małe mankamenty to: dość mocno się kurczy więc warto kupić większe, bluza jest trochę za krótka, ale w sumie przy bjj-cie to mało istotne.
W chwili obecnej kupiłem Manto 2.0 rozmiar A1 (moje wymiary 170cm. waga do 70kg). Jak je porządnie obkulam i wypiorę dam znać jak się sprawuje. Jak na razie po wstępnej przymiarce wydaje się być ciut przydużawe. No i ma zdecydowanie inny krój niż C2F, które wydaje się być bardziej skrojone tj. zwężające się rękawy itd.
Ale to pierwsze wrażenie. Takie na sucho. Wyjdzie w praniu co i jak.
Stare kimono to był średni wagowo Serwach. Odchodzi do lamusa i zostaje odłożone na półkę z napisem "zapasowe - użyć gdy inne będą mokre".

Ale w dalekich planach mam Keiko. Oglądałem je z bliska na osobniku ze zbliżoną do mojej posturą. Leży świetnie i wygląda też świetnie. Może na następne urodziny sobie takie sprawie? Szkoda, że będą dopiero za okrągły rok. he he he

Pozdrawiam
Jacek

COPACABANA TEAM Konin
zapraszam na Puchar Polski BJJ do Konina 26 maja 2012

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 290
Niestety kimon Keiko w cenie 399 zł to jeszcze długo nie będzie. Przynajmniej do czasu jak kurs dolara spadnie. Cena kimona Keiko Limited Double Weave to będzie jakieś 449 zł za białe oraz 479 zł z kolorowe. Po niedawnych zawirowaniach na rynku walut wszystkie rzeczy ściągane z Brazylii oraz USA strasznie podrożały.

Pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
c2f = maturo
gdy ja się przesiadłem z maturo na atamę oraz (okazjonalnie) daxa tori gold, poczułem się jakbym zamienił ładę na nissana terrano
potem jeszcze dołożyłem sobie vulkana i wrażenie jakbym śmigał porszakiem
to po prostu inna bajka, droższe ale ja jestem za biedny, żeby kupować byle co. gi to nie strój, tylko sprzęt do ćwiczeń.

Zmieniony przez - Jodan w dniu 2009-08-21 21:13:59
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

De la Hoya wraca na ring !!!

Następny temat

Box/ kick-box?

WHEY premium