SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brock Lesnar vs Junior Dos Santos! Trenerzy nowego TUFa!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7962

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w0jt widzisz jakiegoś fana JDS oprócz mnie? ja bym powiedział że bardziej "Anty-Lesnar Club" sie zrobił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
w0jt Dana White
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 13762 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93464
anty-lesnar lepiej pasuje

Business as usual

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9
Wydaje mi sie, ze Lesnar znowu bedzie tanczyl na lodzie jak w walce z Cainem.
Ale moze wreszcie przetestuje zapasy i walke z plecow Santosa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 3218 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24990
Ja tam nigdy Lesnara nie lubilem. Wqrzal mnie strasznie tak jak i setki innych osob dlatego kazdy go chcial/chce ogladac jak dostaje po ryju i z tego samego powodu jego walki dostarczaja duzo emocji. JDS w sumie tez nie lubilem po tym jak zbil Mirka ;p ale od jakiegos czasu nie czuje juz do niego urazy. Musze przyznac, ze nawet zaczynam go lubic, moze nie tak jak Caina czy Carwina (jesli rozpatrujey UFC).

Bardzo chcialbym zobaczyc JDS na plecach (i raczej to zobacze), bo jestem ciekaw jak sobie poradzi. Jesli nie bedzie pasywny to jestem przekonany, ze Lesnara twarzyczka znow zostanie obita.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 504 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6143
Moze byc ciekawie. Interesuje mnie szczegolnie jak zachowa sie Brock, gdy jakis cios dosiegnie jego twarzy. Jak pojawi sie panika to walka moze sie szybko skonczyc, a chcialbym ich zobaczyc na pelnym dystansie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3795 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16311
jak dla mnie lesnar nie ma najmniejszych szans. no ale czas pokaże

"Sky is the limit"
WAR ROGER!CaRwin,Ubereem,JDS,Filipovic!,Barry,Fedor, ARLOVSKI!VITOR!
Pacquiao!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Coś czuję, że sami uczestnicy tego TUF'a będą mieli niezły problem.
Z jednej strony trener Lesnar, który się na trenera nadaje mniej niż Rampage, a z drugiej Junior, który nie mówi za dobrze po angielsku, baja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Junior dos Santos dla brazylijskiego PVT o udziale w TUF i czekającej go walce z Brockiem Lesnarem:

Moja kolejna walka miała być o pas mistrza ale z tej też jestem zadowolony. Jeszcze bardziej poprawi moje cv. Podobał mi się pomysł żeby zostać jednym z trenerów w TUFie, to będzie dla mnie wielkie wyzwanie. Mój angielski nie jest jeszcze w 100% gotowy ale dam z siebie wszystko i wiem że dobrze mi pójdzie.

Brock Lesnar jest bardzo twardym zawodnikiem. Ze względu na swój wzrost jest jednak innym przeciwnikiem niż Cain Velasquez. Jest trochę wolniejszy ale na pewno jest równie niebezpieczny co Cain. To będzie inna walka ale będę pracował nad tym samym czyli obrona przed obaleniami i boks.

I o trenerach jakich ma zamiar sprowadzić z sobą do The Ultimate Fighter Show:

Cały czas się nad tym zastanawiam…Dorea będzie trenerem od boksu, Billy Schiebe będzie trenerem od Muay Thai. Zastanawiam się nad kimś od jiu-jitsu i być może wezmę Rodrigo Artilheiro do zapasów. Jest bardzo dobry i operuje portugalskim i angielskim więc pomoże mi też w komunikacji.

Źródło: konkurencja f24

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2011-01-14 14:04:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1576 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9713
"w0jt widzisz jakiegoś fana JDS oprócz mnie?"
Wypraszam sobie JDS to mój ulubiony ciężki :)
Lesnara średnio lubię. Dobrze dla JDS, że został trenerem, bo podszkoli swój ang :)

"I can't allow myself to be ordinary!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Kibicuję JDS i stawiam na niego, ale nie byłbym jakoś zaskoczony, gdyby Brock wygrał, a potem odzyskał pas.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Na co się zapisać

Następny temat

GALA Polska vs Ukraina 23.01.2011 RZESZÓW PODPROMIE

WHEY premium