SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brock Lesnar “Chcę wyjść w wadze 275/280 funtów!"

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11003

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 976 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12840
Jeśli Tima można posądzać o artretyzm, to Gonzage już nie bardzo.
Pokaż mi drugiego takiego gościa który w tym wieku ma takie kardio i umiejętności.
Na "legendę" moim zdaniem sobie zapracował walcząc, a nie jak inni gadając.

Zdejmuje buty, sram w ich łazience i nalewam sobie szklankę wody.
Czuje się komfortowo w domach innych ludzi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1719 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8752
Dla mnie ten Lesnar to dla UFC to samo co dla K1 był BOB Sapp czy Musashi. Może i ma większe zdolności od Boba ale tak cz inaczej jest i będzie pupilkiem UCF. Decyzje będą na jego korzyść a badania(o ile kiedyś go zbadają) nigdy nie wykażą żadnych substancji niedozwolonych. Wogóle co to ma być Machida 13-0 nie dostał walki o pas a Brock 2-1 i już walczy? To po prostu reklamowanie i zachęcenie do oglądania gal fanów Brocka. Mam nadzieje że Randy go pojedzie. A jego miejsce w 1 10 hw to przypomina mi tylko te czasy kiedy Tim był na 1 miejscu a Fedor na 2 i co mówili po ich walce "specjaliści" z UFC że Tim to cienias a jeszcze 2 lata wcześniej się nim podniecali. Btock to tylko kolejny Freak tylko o troche lepszych zdolnościach i szybkości. I nie ważne ile będzie ważył to i tak gdyby doszło do walki z Fedorem to potrwała by ona długo tak samo jak z Timem, Zulusem czy Hongmanem.

No mercy for Nobody

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 390 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6590
Randy jest nazywany legendą ze względu na fakt, że jako jedyny 3 krotnie zdobył pas HW UFC i raz LHW UFC. Owszem Randy wygrał z większym od siebie Napao i Sylvią, ale u ich obu umiejętności zapaśnicze kuleją. Przypomnijcie sobie walki z lepszymi w te klocki jak choćby Barnett, Rodriguez czy nawet Randleman (2 pierwsze rundy Randy tylko unikał obrażeń...). Moim zdaniem Couture będzie miał bardzo ciężko z Lesnarem. Brock to potwór i nawet jeśli Randy go obali to sądzę, że będzie mu na prawdę trudno go utrzymać na ziemi i zadać jakieś obrażenia.

Nie ma "nie mogę", jest tylko "nie chce mi się".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KoY FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3513 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17664
Vospyl myśle że Randy nie będzie go tłukł tylko szukał subsmission

"I promise one thing, lots of violence." - Wanderlei Silva
Doradca w dziale Scena MMA i K-1
Autor www.fight24.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
walka będzie trwała poniżej minuty a brock go rozniesie (mimo że nie jest jakimś super fighterem - wystarczy że jest naprawde duży i ma ******lnięcie)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 3897 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50633
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a ja chce po prostu emocjonujacej walki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 390 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6590
Koy, chyba sam w to nie wierzysz... takiego kneebar'a jak Mir to na pewno nie wykona , a z gardy to nie ma bata... Brock by nim wtedy walnął lepiej niż Jackson Aroną... chyba, że by mu dał radę wejść za plecy, lecz ja w to nie wierzę

Nie ma "nie mogę", jest tylko "nie chce mi się".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 368 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8207
ja wlasnie wierze ze randy zajdzie za plecy i RNC to jednyne submission jakie randy moze na brocku wykonac.

BRING ON FEDOR
hit me as hard as you want to be hit

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KoY FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3513 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17664
pyl gdybym w to nie wierzył to bym nie pisał nie mówie o kneebarze ale duszenie

"I promise one thing, lots of violence." - Wanderlei Silva
Doradca w dziale Scena MMA i K-1
Autor www.fight24.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Hermes Franca aresztowany!

Następny temat

%-)

WHEY premium