SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brak wzwodu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4048

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3784 Napisanych postów 18461 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205601
Po HCG koniecznie badania testa,estro i prolaktyny

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 83 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 480
Ok ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 83 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 480
W poniedziałek wstawię wyniki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 83 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 480
Panowie waliłem chorgon 4 strzały po 2.500 i sprzęt zaczął pracować w miarę w normie ale brakło mi opakowania więc poszedłem do apteki kupiłem pregnyl zjadłem 2.500 i sprzęt zaczyna mieć znowu problemy. Po chwili opada nie staje tak jak trzeba. Czy ten preglnym jest problemem czy po prostu już moja psychika szwankuje??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 83 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 480
Mam jeszcze strzała z tego pregnyl i mam go walić w niedzielę ale niewiem czy to dobry pomysł?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 409 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4730
Bez aktualnych wyników badań ciężko coś doradzić .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3784 Napisanych postów 18461 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205601
Lukk226
Panowie waliłem chorgon 4 strzały po 2.500 i sprzęt zaczął pracować w miarę w normie ale brakło mi opakowania więc poszedłem do apteki kupiłem pregnyl zjadłem 2.500 i sprzęt zaczyna mieć znowu problemy. Po chwili opada nie staje tak jak trzeba. Czy ten preglnym jest problemem czy po prostu już moja psychika szwankuje??


Jesli masz pregnyl z apteki to powinien byc ok, byc moze estro wystrzelilo stad te problemy z erekcja.
1

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 83 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 480
Tak z apteki sprzęt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 83 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 480
Czyli co radzisz. Robić tego strzała jutro i śmigać na badania w poniedziałek. Czy odpuścić tego strzała?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3784 Napisanych postów 18461 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205601
Na razie nie wbiaj tylko zrob badania.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trochę masy i świeżości po trzydziestce

Następny temat

Cykl na wycinkę

WHEY premium