SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brak uczuć po cyklu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2419

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
U Ciebie Arku akurat na cyklu się sprawy wyprostowały
@Franka właśnie ja dzieci nie mam I to jest powód dla którego żyje pół roku z testem w normie.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ok. Każdy ma swoje cele życiowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16172 Napisanych postów 18096 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196602
Kurczę ale temat się rozwinął...
A on jest taki bez uczuć tylko w stosunku do Ciebie czy do wszystkich. Ja tam na bombie jestem lepszym mężem i ojcem bo mam więcej chęci i siły na wszystko ale znam przypadki gdzie na sterydach związku się rozwalały. Kobieta mówiła, że to przez sterydy się rozeszli bo facet sie zmienił, a facet mówił, że w końcu znalazł w sobie odwagę żeby się postawić bo całe życie chodził pod jej dyktando.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Fakt, na cyklu częściej mi się prostuje ;) Dobrze,że ja już nie muszę się oo potomstwo martwić, chociaż jeszcze wnuków nie mam, a już czas i jak tak dalej pójdzie to samemu będzie trzeba o to zadbać ;) Krzychu, obaj wolimy brunetki, ale jednak inaczej odbieramy kobiety, bo mi bardziej na mózg działka "Indianka", s Tobie Franka :)
Więc Indianko odpuść, bo na siłę nic nie zwojujesz. Za kilka lat będzie talk samo, albo gorzej i będziesz żałował straconych lat. Ja się zakoch**e w co drugi weekend, ale na weekend ;)
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kosta83
Kurczę ale temat się rozwinął...
A on jest taki bez uczuć tylko w stosunku do Ciebie czy do wszystkich. Ja tam na bombie jestem lepszym mężem i ojcem bo mam więcej chęci i siły na wszystko ale znam przypadki gdzie na sterydach związku się rozwalały. Kobieta mówiła, że to przez sterydy się rozeszli bo facet sie zmienił, a facet mówił, że w końcu znalazł w sobie odwagę żeby się postawić bo całe życie chodził pod jej dyktando.

O! O! O właśnie :) u mnie tak było :) Ja zauważyłem, że na nadroolonach to taki przytulas jestem, mizianie, patrzenie w oczy itp a mną masterze....wrrr, i klapsa by zaebał i za wlosy poszarpał ;)
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 563 Napisanych postów 777 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 58657
Franka a chu.. j tam przyjedź do mnie na Śląsk. Zapomnisz o wszystkim:) :). Wiesz buzi buzi itp itd
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zacytuję Klasyka...
https://m.




Zmieniony przez - arek.z90 w dniu 2020-01-23 15:50:28
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
azazelll
Franka a chu.. j tam przyjedź do mnie na Śląsk. Zapomnisz o wszystkim:) :). Wiesz buzi buzi itp itd

OMG
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co do tytułu.... Każdy ma uczucia, np uczucie głodu :)
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dla Was 'temat'- dla mnie rujnujace życie..
Tylko, że my po ślubie dopiero rok. Ukladalo sie zaje*** Nie jestem typem wampa. Skoro facet przez 5 lat zwierza Ci się, jest wsparciem, stabilne emocje, powtarza "jestes tym co mnie najlepszego w życiu spotkało"i widzisz, że gada szczerze...a tu nagle cyk. Wszedl na cykl. Nie przyznal się i tak polecialo
Zazdro, ze na cyklu nie masz watpliwosci. Chcialabym żeby moj tak miał
Co do uczuc...twierdzi, ze do wszystkich. Ale sam narobil bagna bo po drodze zaczal romans.
Wierze, że może przez wyrzuty sumienia źle mu samemu ze soba.
Najgorssze, ze i ja mam chwile zalamaznia



kosta83
Kurczę ale temat się rozwinął...
A on jest taki bez uczuć tylko w stosunku do Ciebie czy do wszystkich. Ja tam na bombie jestem lepszym mężem i ojcem bo mam więcej chęci i siły na wszystko ale znam przypadki gdzie na sterydach związku się rozwalały. Kobieta mówiła, że to przez sterydy się rozeszli bo facet sie zmienił, a facet mówił, że w końcu znalazł w sobie odwagę żeby się postawić bo całe życie chodził pod jej dyktando.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Fala uderzeniowa na zrosty

Następny temat

Gdzie jest Łodziak?

WHEY premium