SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brak libido na Clomidzie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10947

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3798 Napisanych postów 18484 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205713
Jest idealnie w widelkach nie ma co zbijac

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 768 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 182542
Jeśli chodzi o clomid to owszem potwierdzam też go biorę i tak samo libido prawie zerowe . Brałem proviron zero pooprawy jedynie na wynikach .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 299 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8692
Aleks
Jest idealnie w widelkach nie ma co zbijac


Ok dzięki , poniedziałek wkleję resztę badań , nie mogę się doczekać bo jeśli przysadka trybi to w końcu odstawię i mam nadzieję że libido wróci.... Ciekawe jeszcze jaki poziom innych hormonów , żeby nie było że będę musiał wrócić do teścia......
Pisałem wcześniej o zmniejszonych jajach , teraz widzę wracają do swojego rozmiaru w końcu Może jeszcze nie są jak powinny ale już o 1/4 są większe co mnie cieszy

lukaszek19831
Jeśli chodzi o clomid to owszem potwierdzam też go biorę i tak samo libido prawie zerowe . Brałem proviron zero pooprawy jedynie na wynikach .


Ile jesteś już na clomidzie ? u mnie już 33 tab poszły już




Zmieniony przez - Marcino24 w dniu 2017-02-18 10:00:06

Najpierw masa, później masa :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 768 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 182542
Tak ja to już z 6m biorę jako boster od lekarza test deko ponad normę ale właśnie libido zerowe dopiero przy mocnych bodzcach działa .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 385 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17618
to normalne ze na samym clomie nie poruchasz tez tak mialem


Zmieniony przez - champion244 w dniu 2017-02-18 10:06:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 299 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8692
lukaszek19831
Tak ja to już z 6m biorę jako boster od lekarza test deko ponad normę ale właśnie libido zerowe dopiero przy mocnych bodzcach działa .


To szczerze jak ja miał bym brać clomid tyle czasu i męczyć się z libido to wolał bym wrócić na cykl I tak zrobię jeśli nie doprowadzę się w pełni do "normalności"

Najpierw masa, później masa :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 768 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 182542
Wiesz na każdego działa inaczej ja mogę mieć źle ty dobrze . Dłuższy czas po to by nauczyć i zmusić organizm do wysokiej własnej produkcji a syntetyk działa gdy bierzesz przestaniesz problem powróci .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 299 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8692
lukaszek19831
Wiesz na każdego działa inaczej ja mogę mieć źle ty dobrze . Dłuższy czas po to by nauczyć i zmusić organizm do wysokiej własnej produkcji a syntetyk działa gdy bierzesz przestaniesz problem powróci .


Rozumiem ,ale jak organizm nie da się namówić to najlepsze wyjście HTZ do końca życia

Najpierw masa, później masa :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 768 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 182542
Tak wtedy tak . Kwestia by znalezc co stwarza problem .


Zmieniony przez - lukaszek19831 w dniu 2017-02-18 10:28:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 768 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 182542
champion244
to normalne ze na samym clomie nie poruchasz tez tak mialem



Zmieniony przez - champion244 w dniu 2017-02-18 10:06:14


Tak miałeś i jak sobie poradziłeś ? :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gino

Następny temat

Spadek Libido w trakcie cyklu oraz na odbloku . <3

WHEY premium