SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brał ktoś salbutamol??

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1197

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 103
Po cyklu mam zamier wziąć razwm z kreatyną bo podobno zwieksza jej działanie a po czyklu przyda sie.
Brał ktoś salbutamol?? ja jeszcze nie i jestem ciekaw jak efekty no i czy spala troche mięśni??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 103
Po cyklu mam zamiar wziąć salbutamol razem z kreatyną bo podobno zwieksza jej działanie a po cyklu przyda sie. Brał ktoś salbutamol?? ja jeszcze nie i jestem ciekaw jak efekty no i czy spala troche mięśni?? sory za błędy w porrzedniej wiadomości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Salbutamol jest dobrym transporterem krety, jest silnym antykatabolikiem i hamuje wplyw niszczacacego kortyzolu na tkanke miesniowa, wiec miesni Ci nie spali, a z doswiadczen neiktorych wiem, ze w takim polaczeniu mozna zanotowac niezle przyrosty beztluszczowej masy, wiec powodzenia.PS. Nastepnym razem edytuj posta zamiast pisac go jeszcze raz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 103
od niedawna na forum jestem.
Dzieki, zobacze jak to bedzie:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cykl omka i meta

Następny temat

testostosteron 500

WHEY premium