SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Booster Testosterony

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2112

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 758 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7858
@luk1as18 może tak rozwinę tu trochę wątek. Dla Ciebie mogę Ci polecić Tylko witaminę D, bo nic innego po prostu na Ciebie nie zadziała tak jak powinno. Wynika to z wieku. Dla kolegi, zakładając że on istnieje wypadałoby poznać jego wzrost, wagę, i poziom tkanki tłuszczowej. Pytam o to bo jednym z czynników wpływających na wysoki poziom aromatazy która wpływa na konwersie t do e jest tkanka tłuszczowa trzewna. Kolejnym elementem o który warto zapytać przy tego typu specyfikach to czy kolega aby nie łysieje, wtedy trzeba by szukać czegoś z Inhibitorami DHT. Tak więc trzeba tu dokładnie zbadać temat osoby, bo polecić CI pierwszy lepszy booster każdy potrafi. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 502 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2429
Wszystkie boostery odradzam. Nawet ta za 120zł +.... przyrosty po tych cudach są następujące. Moooże jakiś kilogram uciułasz, ale to raczej od solidnej diety :) Ale wzrasta siła. jesli zależy Ci na podniesieniu testo witaminami - polecam żen szen i cynk.

'Zwycięzcy nikt nie będzie się pytał, czy mówił prawdę.'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 758 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7858
@Zete i znowu się spotkamy, a ja znowu daje CI wykład.:) Boostery testosteronu, to dodatek, nie dla nowicjuszy a raczej dla osób z pewnym stażem, plusem tych środków jest wpływ na kompozycje ciała, wielkiej różnicy na wadze nie zobaczysz, ale wzrost osiągów plus estetyka sylwetki (czyt. mniej tłuszczu więcej mięśnia) to główne zalety podnoszenia poziomu testosteronu (jeśli chodzi o kulturystykę) Ogólnie co do żen-szenia, zawiera on saponiny trójterpenowe, które zgodnie z teorią miały wpływać na gonadotropiny, przez co powodować zwiększone wydzielanie testosteronu, tyle że skutek był raczej mizerny przy mocnych dawkach. To samo w tkankach obwodowych jeśli chodziło o blokowanie kortyzolu. Za to działa na mózg i nie ukrywajmy daje kopa. Co do cynku, to udowodniono mu działanie anty estrogenowe. Sam jest dosyć słaby, ale bardzo dobrze wpływa na cerę w okresie dorastania. ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 502 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2429
Oscar to Ty uwazasz, ze dajesz mi wykład. Ok, masz wiedzę na ten temat - fajnie, ale nie rozumiem po co wszędzie tak zadzierasz nosa... jakbyś nie wiadomo kim był... :) Cynk nie tylko na cerę ( na ulotce olimpu masz napisane, ze jeszcze na dwie inne rzeczy oddzialywuje :) )

Ok, znegowałeś.., ale nic nie poleciłeś jak już takie mądrości prawisz... :)

PS. i ja nie oceniam czy ktos jest nowicjuszem, czy nie. Chlopak chcial booster testo, a ja mu go odradziłem, bo znam kilkadziesiąt osób zajmujących się pakowaniem na powaznie i widzę ich postępy, swoje takze, zatem mam porównanie co jest wskazane, a co nie. Nie będę autora pytał ile ma w udzie, bicku i pod strzechą.

'Zwycięzcy nikt nie będzie się pytał, czy mówił prawdę.'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 758 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7858
@Zete, Cynk ma wiele oddziaływań:) Przecież nie będę Ci wypisywał wszystkiego na jego temat. To nie o to przecież w tym chodzi. Po cholerę pisać ze jest antyoksydantem?:) Albo że może wpływać przy niedoborach na poziom insuliny, czy pokątnie na GH, skoro mowa tu o testosteronie?:)
A nie polecałem mu niczego, bo jak napisałem wcześniej wypada poznać osobę która będzie to stosować.
Mogę mu polecić np korzeń łopianiu, i będzie to tak samo bezsensowna rada jak cynk i żen-szeń.:)
http://rekompozycja.pl/2012/07/14/optymalizacja-hormonalna-testosteron/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
https://sklep.sfd.pl/Hi-Tec_Nutrition_Black_Devil-opis26171.html 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 502 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2429
Oprócz pryszczy na twarzy warto dodać, że cynk:
podnosi sprawność organizmu i reguluje ciśnienie,
wpływa na prawidłowy rozwój płodu w tym (rozwój kości, warg, podniebienia, mózgu, oczu, serca, układu moczowego oraz płuc),
zapobieganie demencji starczej,
zwiększanie produkcji plemników,
działa leczniczo na żylaki, reumatyzm, owrzodzenie, trądzik i wrzody żołądka.

...to taka wzmianka prosto z internetu.

'Zwycięzcy nikt nie będzie się pytał, czy mówił prawdę.'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 758 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7858
@Zete, Ale co to ma do rzeczy? Jest jeszcze chyba z 200 miejsc gdzie cynk ma jakąś rolę.;) Nie musisz mnie uświadamiać bo jeśli będę potrzebował sobie je przypomnieć wszystkie to otworzę książkę. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 502 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2429
Dobrze szefie.

'Zwycięzcy nikt nie będzie się pytał, czy mówił prawdę.'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 5252 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12823
DAA i wsio w temacie.
Anubis dobrze prawi z Black Devilem

Nie rozumiem po co się sadzić i w ogóle jak można normalnie odpowiedzieć...

. . . Wolę zginąć stojąc, niż żyć na kolanach . . .

. . . nie narzekaj że masz pod górkę, skoro zmierzasz na szczyt . . .

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Na początek...

Następny temat

odżywki

forma lato