SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bole lub tez obolala klatka piersiowa. POMOCY

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3448

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3
Witam. Od tygodnia odzczuwam bole klatki piersiowej a raczej tak jakby byla ona obolala. Bylem u lekarza mialem robione EKG wszystko wyszlo poprawnie, lekarz zalecil mi zebym nierobil przez pare dni cwiczen (pompki, brzuszki, podciaganie) o ktorych mu wczesniej wposmnialem, ale mija juz 3 dzien jak nierobie zadnych cwiczen a moja klatka wciaz jest obolala, czy moze wie ktos czym to moze byc spowodowane lub mial ktos taki problem. Prosze o szybka odpowiedz. Dziekuje i Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 78 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1746
Przetrenowales ją poprostu, pewnie zbyt intensywnie zabrales sie do pakowania klaty, ból sam minie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3
a to nie moga byc przypadkiem pluca, zapomnialem wspomniec ze jestem osoba palaca, chociaz w to watpie bo z oddychaniem niemam zadnych problemow, Dzieki za szybka odpowiedz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 371 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22475
Zakwasy ostre pewnie. 3 dni to mało poczekaj jeszcze ze 2, nie ćwicz w tym czasie i powinno przestać. Nie sądzę, żeby były to płuca.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3
no ja tey tak mysle, gdzies czztalem ze pluca i tak jakbz cos z nimi sie dzialo by niebolaly bo niemaja czucia jakiegos tak jak mozg i cos jeszcze =) dobra dzieki, troche sie uspokoilem :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2007 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16340
poczekasz jakieś 5 dni będzie ok bo przetrenowałeś klatę i boli czas regeneracji dla klaty przy wysokim trenowaniu jakieś 5 dni więc spoko

Zapraszam serdecznie https://gymi.pl/ - kulturystyka, siłownia i fitness

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból

Następny temat

Czy to może być ciąza......?

WHEY premium