SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Boldenon na wydolnosć

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3372

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 197
Trenuje kolarstwo. Wiem jak po przez trening poprawić wydolność, ale tym razem muszę się śpieszyć. Czy 300mg boldenonu na tydzień przez 12 tygodni będzie dobrym rozwiązaniem na poprawę wydolności? Żadne przyrosty mnie nie interesują.

1. WIEK: 34
2. WAGA: 72
3. WZROST: 175
4. WYMIARY: nie dotyczy
5. STAŻ NA SIŁOWNI: głównie rower zima / lato przez okolo 8 do 10 lat
6. DIETA:
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: testosteron 1amp na tydzień przez 10tyg
8. TRENING: około 3 razy w tygodniu średnio 2h
9. CEL CYKLU: siła wydolność wytrzymałość redukcja
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: okolo 10 do 12 lat
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): tendencja do chudniecia
13. STAN ZDROWIA: bardzo dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB PO ROSTU OWŁOSIENIA: brak
15. PPM (podstawowa przemiana materii): szybka
16. WYNIKI SIŁOWE:
Nie dotyczy
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1200 Napisanych postów 600 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 41522
Ja na Twoim miejscu zainteresowałbym się Clenbuterolem lub drugim środkiem podobnym ale działającym głównie właśnie na wydolność, nie pamiętam nazwy może ktoś przypomni.
Ja osobiście zauważyłem dużą poprawę wydolności na clenie i tesciu, cardio teraz to zabawa a nie walka o życie :D

Tam, gdzie nie ma walki, nie ma siły.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94913 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
Mozna by dac troche bolda ale do tego tez i troche testa

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 412 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 23376
Warto wrzucić enana sporo osób notuje na nim podwyższoną produkcję czerwonych krwinek ( info niesprawdzone jedynie z obserwacji indywidualnych badań, nie ma pewności, że nie dosypali czegoś do soku )
Ale bold dobra sprawa, przy tym zadbaj o odpowiednią ilość żelaza i witamin z grupy B :) Sam bodziec nic Ci nie da musi być jeszcze materiał, pozdr
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 357 Napisanych postów 1971 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69308
Znajomy bil bolda400mg i enana150mg wszystko raz w tygodniu.Bold gotowanie.
Pod biegi ultramaratony i wszystko ok i życiówki porobil
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 197
Coś obawiam się testosteronów. Kiedyś miałem styczność z prologatum i dosyć mocno puchłem. Retencja wody?? Bold solo + suplementacja żelaznem jak kolega pisał nie wystarczy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Retencja od wysokiego e2/diety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobry zestaw to neoton+oxa, jeśli nie ma kto Ci zrobić wlewuw zamiast neo najzwyklejszy monohydrat kreatyny też sobie poradzi choć w mniejszym stopniu. Możesz jeszcze trochę przed startem dowalić salbutamol i będzie wtedy grubo.

Nie jestem specem dopingu w kolarstwie, w każdym razie jakoś z tego co wiem mało osób używa bolda, a powód jakiś musi być- z dostępnością wbrew pozorom wcale nie jest źle. Oxa i kreatyna chleb powszedni przynajmniej w Polsce. Jeszcze wiadomo wchodzą w grę takie środki jak epo i amfetamina przedstartowo, ale dostać z nich coś czystego graniczy z cudem. Bardziej efka jeszcze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 197
A ja polecę boldka solo w dawce 300mg co 6 dni. Co kolwiek jest w środku, to działa całkiem nieźle, a to dopiero początek cyklu. 3 tydzień. Masa stoi, hematokryt i hemoglobina też,a to chciałem podnieść. Za to moc i wytrzymałość odczuwalne wzrosła. Do tej pory jeżdżąc z osobami, do których nie miałem szans i ledwo siedziałem na kole. Teraz jadę równo z nimi i zapasem mocy. Nie chcę cudowac i nagle ich wyprzedzać. To na pewno nie efekt placebo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 43 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 575
Ja kiedys bralem salbutamol na wydolnosc I dzialu bdb
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 99 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 616
EPO/hgh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 197
@Darek 88 -???
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Brak erekcji na cyklu

Następny temat

Ile arimidexu podczas cyklu

WHEY premium