SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bol jader na cyklu prop,podczas treningu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4428

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 100 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 844
historii ? możliwe było przelogowanie z konta brata olimpus200 chyba przed chwilą


Zmieniony przez - TheLegacy w dniu 2016-02-04 19:52:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 95108 Napisanych postów 365284 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1671444
masz dwa konta drugie olimpus w którym masz 15 lat

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 100 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 844
drugiego konta nie posiadam było tylko przelogowanie z tego komputera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21811 Napisanych postów 71367 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576069
Czyli ostateczna wersja jest..?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 100 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 844
j.w przelogowanie nie mam 2 kont na sfd
w przegladarce był zalogowany olimpus-moj brat wybralem opcje wyloguj i zalogowalem sie na to zawsze pamietam zeby sie z tego konta wylogować


edit:
wysłałem post z tamtego konta najwyrazniej,sory


Zmieniony przez - TheLegacy w dniu 2016-02-04 20:00:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 95108 Napisanych postów 365284 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1671444
ok w takim razie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 100 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 844
to jak z tym bólem jest to oznaka czegoś poważnego czy poprostu tak jest,i nie ma to konsekwencji po odbloku hcg + clom ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21811 Napisanych postów 71367 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576069
Jak się prawidłowo odblokujesz to nie. I tak, to norma na towarze.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
TheLegacy
to jak z tym bólem jest to oznaka czegoś poważnego czy poprostu tak jest,i nie ma to konsekwencji po odbloku hcg + clom ?


nie stersuj sie, nie ma czym. Tak czasem jest na towarze, nie tylko Ciebie jednego to dotyczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 100 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 844
Cześć mam pytanie odnosnie watroby ok 15 jadlem tlusty posilek jestem na propku nie biore oslonek,jutro chce kupic gdyz martwi mnie jak wstalem,polozylem sie na chwile,i wstajac poczulem lekkie uklucie po prawej stronie kolo zebra,jak sie wygne tak do tylu i spowrotem do przodu to czuje takie lekkie pieczenie w tym rejonie co to moze byc watroba ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Z czym połączyć boldenon, by uzyskać jak najlepszej jakości mięsień?

Następny temat

Problem ze stawami po zejsciu z bomby

forma lato