SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bol barku

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 278

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 637 Wiek 34 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 53069
Boli mnie okolica barku.Mam problem z sciagnieciem sztangi ze stojakow.Testujac rozne ruchy reka bez obciazenia bol pojawia sie gdy reka mam ulozana jakbym trzymal kubek i chcial sie napic ale mial go na wysokosci oczy i wyzej.Co moglo j**nać?Jak sobie radzić?

Zmieniony przez - acidm w dniu 6/11/2019 8:22:10 AM

Jedzmy gówno , miliony much nie może się przecież mylić

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5665 Napisanych postów 73525 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 618636
Zrobisz przerwę i udać się do fizjo , inaczej będzie bolec cały czas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2070 Napisanych postów 49532 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 491021
jw udaj się do specjalisty po takim opisie jak wyżej nie sposób jest tego stwierdzić.

FIZJOSTEO - Fizjoterapia i Osteopatia
Sk. Ks. Kard. Wyszyńskiego 5 , Warszawa
www.fizjosteo.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 637 Wiek 34 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 53069
Fizjo i ortopeda umówiony , ale chwile poczekam.Pytanie , znacie testy diagnostyczne , zeby samemu sprawdzić co j**ło, pod edukować się w miedzy czasie.

Jedzmy gówno , miliony much nie może się przecież mylić

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2070 Napisanych postów 49532 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 491021
Wpiszesz na youtubie badanie stawu ramiennego czy barku to pewnie znajdziesz inna sprawa to dokładność, sposób ich wykonania oraz prawidłowa interpretacje i niezbyt wróże sukces w takim przypadku.
1

FIZJOSTEO - Fizjoterapia i Osteopatia
Sk. Ks. Kard. Wyszyńskiego 5 , Warszawa
www.fizjosteo.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ginekomastia , potrzeba mi pomoc

MenS