SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ginekomastia , potrzeba mi pomoc

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 309

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 20 dni Przeczytanych tematów 24
Witam mam taki problem , borykam się z ginekomastią od 14 lat , w wieku 16 lat pojechałem do endokrynologa dziecięcego , i ta pani jakby nie wiedziała o co mi chodzi , chociaż widziała zdjęcia oraz usg gdzie konkretnie było pokazane oraz napisane że mam ginekomastie w prawym sutku 2cm a w lewym 2,5 cm powiększony , ta lekarka jedyne co mi poleciła to nie jeść jedzenia z hormonami żeńskimi , czyli np kurczaka oraz żebym się stresował , od razu wiedziałem , że przez zmianę diety specjalnie mi nie pomoże. Za rok czasu , czyli w wieku 17 lat pojechałem do innej endokrynolog w Gdańsku , ta pani wiedziała już o co mi chodzi , powiedziałem jej jak sytuacja wyglądała u innej endokrynolog i przepisała mi jakiś słaby lek coś na B , chyba Bromergon , ale ręki sobie nie dam uciąć , oczywiście lek nie zadziałał , po kolejnej wizycie powiedziała mi pani endokrynolog ,że nie może mi przepisać innego leku bo nie mam ukończonych 18 lat.
Próba numer 3 , w końcu ukończyłem 18 lat więc poszedłem do endokrynolog ale już nie dziecięcego , kazała mi zrobić badania na hormony czyli Testosteron,Estradiol,Prolaktyna i się okazało że mam podwyższoną prolaktynę i znowu kazała mi zrobić badania na prolaktynę , ale wpierw na czczo , a potem pani z labolatorium dała mi jakaś tabletkę i kazała mi siedzieć godzinę ,na kolejne pobranie krwi , podczas działania tej tabletki moje sutki były normalne , a na dworze było 23 stopnie , przy tej temperaturze moje sutki wyglądają jakby miały wybuchnąć , a o dziwo było normalne , więc już myślałem , że endokrynolog przepisze mi jakieś tabletki i po sprawie , przy następnej wizycie u pani endokrynolog , powiedziałem jak to wyglądało z tą tabletką , że podczas jej działania moje sutki były normalne , a ona stwierdziła że to nie przez to i kazała zrobić mi ostatnie badanie jeśli to nic nie wykaże to już nie wie co zrobić i teraz nie rozumiem o co tu się rozbiega , mam prolaktynę podwyższoną , więc to raczej przez to , trochę się zawiodłem i nie wiem co mam teraz robić więc pytanie do forumowiczów , polecacie jakieś tabletki czy coś? przypominam że mam podwyższoną prolaktynę jakby miało to w czymś pomóc.
Z góry dziękuje.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 53 Wiek 28 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 222
Ja bym na Twoim miejscu szukal dalej lekarzy az do skutku. leki na zbicie prolaktyny moga tutaj nie pomoc w leczeniu ginekomastii. Sprobuj poszukac jeszcze jakis lekarzy okolicy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2070 Napisanych postów 49532 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 491021
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 20 dni Przeczytanych tematów 24
Dobra spróbuje zrobić tę ostatnie badania,ale jak to nic nie wykryje to co wtedy?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problemy żołądkowe

MenS