SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bolące kolana, pilne potrzebna pomoc.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2230

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 341 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5189
Witam, już od jakiegoś dłuższego czasu na moich obydwu kolanach wyrasta tak jakby 'drugie kolano' które uniemożliwi mi zrobienie przysiadu, postaram się jutro dodać zdjęcie. Proszę o pomoc.
http://img517.imageshack.us/i/img0667u.jpg/
http://img341.imageshack.us/img341/7372/img0669y.jpg
Przepraszam za złą jakoś zdjęć, w rzeczywistości wygląda to o wiele gorzej, jutro dorwę aparat i w razie potrzeby zrobie zdjęcia lepszej jakości.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 341 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5189
Dziękuje za odpowiedzi. Pozdrawiam.
tutaj lepsza fotka
http://img412.imageshack.us/img412/2317/obraz007dl.jpg

Zmieniony przez - Konio12 w dniu 2010-03-09 22:25:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 341 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5189
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1020 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43903
rodzicie cie nie uczyli ,ze jak coś boli to idzie się do lekarza ? nikt ci tutaj nie pomorze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 341 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5189
Ale może ktoś tutaj też miał taki problem i mógłby udzielić pomocy .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34
witam serdecznie! Na Twój problem z kolanami mogę polecić aparat medyczno-fizjoterapeutyczny, który likwiduje bóle, choroby od przyczyny komórkowej itd. Jest to najnowszy wynalazek naukowców - leczy choroby tzw. "nieuleczalne" . Zapraszam do zapoznania z aparatem o nazwie Radamir w internecie lub w zakładce SFD - ZDROWIE ( jest tam więcej informacji na temat Radamira), pozdrawiam i życzę zdrówka

radamir36

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34
witam! To jeszcze raz ja, po obejrzeniu Twoich zdjęć - kolan, uważam, iż gdybyś zastosował jak najszybciej Radamira - to zapomniałbyś o tym problemie i bólu. Jeszcze raz pozdrawiam i nie musisz wierzyć mi na słowo, lecz przekonaj się sam! Twoje zdrowe kolana w Twoich "rękach".

radamir36

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1020 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43903
dasz mu gwarancje ? i oddasz kasę jak nie pomoże ?
naiwnych to szukaj na Forum bravo albo pani domu...


mlody jak cie boli to idz do ortopedy bo moze to byc np. jakas torbielka/zapalenie i naprawde duzo rzeczy które leczy się szybko wykonując mały zabieg/leki

Zmieniony przez - Showcase w dniu 2010-03-05 23:50:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3665
Według mnie może to być osgood schlattera, jeśli boli cię po wysiłku i przy na przykład klęczeniu to na pewno będzie to. Mi chirurg zalecił takie opaski/stabilizatory dzięki którym ból podczas grania np. w piłkę ustawał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 126 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6984
Lekarz. Na razie jest ok bo cie boli jak ćwiczysz ale może być tez tak ze będziesz miał problem z poruszanie się za parę lat. Zdrowia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 341 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5189
dziękuje za odpowiedzi. pozdrawiam : ]

ale jak klękam w kościele, czy rozgrzewka na treningu ( w piłke ręczną lub siłownia bądź wf to też mnie boli.

Zmieniony przez - Konio12 w dniu 2010-03-07 18:05:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3665
Więc tak jak mówili już wyżej, idź do lekarza bo lepiej jest to zawrócić wcześniej. Po lekarzu napisz czy to było to co mówiłem. :P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dwugłowy?

Następny temat

Problem ze skora na klacie !

WHEY premium